Ana Sayfa Ay ve Güneş Ay ve Güneş dizisi neden iptal edildi? Rafa kaldırıldı!

Ay ve Güneş dizisi neden iptal edildi? Rafa kaldırıldı!

ES Film‘in yapımcılığı üstlendiği Ay ve Güneş dizisi iptal edildi mi, ileride yayınlanacak mı, neden iptal edildi? İşte tüm detaylar.

Son zamanlarda kanallarda epey bir dizi sorunu mevcut, artık orta düzeyde bir dizi bulmak çok zor nereye baksan töre nereye baksan sıradan aşk dizileri.

Elbette konularımızda bunlardan çokça yakındık, bugün ise benzeri bir dizinin rafa kaldırılışının nedenlerini konuşacağız, Kanal 7 ekranlarında bazı diziler sonlanırken bu dizi o açığı kapatabilirdi, ama bu yönde bir karar alınmadı.

Ay ve Güneş dizisi neden iptal edildi?

Korona virüs dolayısı ile ortada çok büyük bir belirsizlik oldu, elbette projeye olan güvensizlikte vardı ve rafa kaldırılmasına karar verildi.

Bildiğiniz üzere konusu aşk üzerine kurulu olacaktı, kemik kadro bu tür dizilerde oldukça önemli, yani oyuncuların kalitesi dizinin kaderini belirler özellikle bu kategorideki diziler için, bu kadro tam olarak kurulamadı.

Geçtiğimiz günlerde sizlere Ay ve Güneş oyuncu kadrosu konusunu paylaştık o günden bu yana halen çok az isim belirli ve o isimlerde artık belirli değil.

Normal şartlarda bu geçen sürede tüm hazırlıkların bitmiş olması ve geleceğe yönelik tüm planların sırayla işleme koyulması gerekiyordu.

Fakat biten tek şey, elbette bizim haberimiz olan 5 sezon senaryosunun yazıldığı, rafa kaldırıldıktan sonra artık bu 5 sezon yazan kişinin duygularını tahmin edemiyorum.

Sonuç olarak, korona virüs belirsizliği dizinin hazırlanmasında büyük bir engel oldu ve ekip bu hazırlığa devam etmek istemedi, özellikle zor koşullar altında, elbette bizim bilmediğimiz bazı sorunlarda ortaya çıkmıştır ama şuanda dışarıya yansıyan vudur.

Tekrar yayınlanacak mı bilmiyoruz, elbette olabilir çünkü senaryosu hazır, eğer iyi bir oyuncu kadrosu kurulursa yayınlanabilir, ve ortaya güzel bir şey çıkabilir.

Böylelikle Ay ve Güneş dizisi neden iptal edildi sorusunu güzelce anlatmış olduk, daha fazlası için dizi haberleri kategorisinden bizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz