Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Sen Çal Kapımı Oyuncuları Güncel Oyuncu Kadrosu

Sen Çal Kapımı Oyuncuları Güncel Oyuncu Kadrosu

sen-cal-kapimi-oyunculari
Sen Çal Kapımı Oyuncuları Güncel Oyuncu Kadrosu

Fox TV Sen Çal Kapımı dizisi tüm oyuncuları ve tam oyuncu listesi için doğru adrestesiniz. MF Yapım tarafından izleyici karşısında!

Son zamanlarda Dünya genelinde ortaya çıkan Korona Virüs salgını sebebi ile şu an için tam gün veremiyoruz. Ancak 2020-2021 sezonu dizileri arasında yerini alacağını söyleyebiliriz. Gelecek günlerde dizi kadrosunda bulunacak diğer oyuncuları da listemize dahil edeceğiz.

MF Yapım tarafından Fox TV için hazırlanan efsane bir dizi haberi ile karşınızdayız. Genel anlamda bir yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak. Ancak yazın güzel başarı göstermesi dahilinde devam kararı alarak normal sezonda da yayınlanmaya devam edebilir. İzleyicilerin beğenisine sunulacak Sen Çal Kapımı dizisi eğer beğenilirse devam edecektir.

 

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar bulunurken senaryo kısmında ise kalem tutan isim Ayşe Üner Kutlu oldu. Hatırladığımız kadarı ile Erkenci Kuş senaristi olan Ayşe Üner Kutlu bu dizide de hünerlerini göstermeye çalışacak.

 

Aslına bakarsanız Sen Çal Kapımı dizisinin konusu biraz genele kaçıyor. Zengin erkek, fakir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça zengin bir aileden gelen Bolat Holding‘in sahibi Serkan Bolat‘ın, hem çiçek satıp hem de okul okuyan Eda‘ya aşık olması ile alakalıdır. Farklı bir bakış açısı ile anlatarak özgün bir şekilde karşımıza çıkarlar diye umuyoruz.

 

Sen Çal Kapımı Oyuncuları

 • Kerem Bursin (Serkan Bolat)
 • Hande Erçel (Eda)
 • Anıl İlter (Engin)
 • Bige Önal (Selin)
 • Neslihan Yeldan (Aydan)
 • Melisa Döngel (Ceren)
 • Elçin Afacan (Melek)
 • Evrim Doğan (Ayfer)
 • Çağrı Çıtanak (Ferit)
 • Alican Aytekin (Seyit)
 • İsmail Ege Şaşmaz (Kaan)

Diziye katılan yeni oyuncular oldukça listemizi güncel tutarak ekleme veya çıkarmalarda bulunacağız. Takip etmeye devam ediniz.

 

Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

Kerem Bürsin (Serkan Bolat)

Kerem Bürsin

Yaşı: 4 Haziran 1987
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Küçük yaştan beri tiyatro ve rol yapmaya karşı büyük ilgi göstermiştir. Bu durum ergenlik dönemlerinde de devam etmiştir. Durum böyle olunca ailesinden de desteğini alarak bu alanda gelişim göstermeye devam etmiştir.

 

Daha henüz lise döneminde arkadaşları ile kurmuş olduğu Rock grubu ile Teksas’ta birçok defa konser vererek kendini kanıtlamıştır. Roger Corman tarafından keşfedilmiş başarılı bir oyuncu olma potansiyeli olduğu belirtilmiştir. Boston Emerson Collage ardından üniversiteyi de bitirdikten sonra Los Angeles’e taşınmıştır. Yer aldığı ilk Türk dizisi Güneşi Beklerken dizisi olmuştur. Elbette birçok tiyatro oyununda bulunduğu gibi yurt dışı çalışmaları da olduğunu belirtelim.

 

Kerem Bürsin dizileri, daha önce oynadığı diziler neler birlikte bakalım -listemizde yalnızca Türk dizilerine yer vereceğimizi belirtelim-:

 • Güneşi Beklerken (Kerem Sayer)
 • Ulan İstanbul (Yiğit)
 • Şeref Meselesi (Yiğit)
 • Bu Şehir Arkandan Gelecek (Ali Smith)
 • Yaşamayanlar (Dmitry)
 • Muhteşem İkili (Mustafa Kerim Can – MKC)

 

Hande Erçel (Eda)

Hande Erçel

Yaşı: 25
Doğum Tarihi: 24 Kasım 1993
Kilosu: 57 KG
Boyu: 175 CM

Aşk dizileri arasında en çok gördüğümüz ve muhtemelen ileride de göreceğimiz isimlerden birisi. Çünkü, farklı bir güzelliği ve fiziksel özelliği mevcut. Güzelliği ile sürekli olarak çevresindeki insanların dikkatini çekmiş biri, dizide de bu böyle işleniyor.

 

Mimar Sinan Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümü ile üniversite eğitimini almıştır. Daha sonra yurt dışı deneyimi yaşamış ve bu deneyimi çok iyi kullanarak oyunculuk eğitimi üzerinde yoğunlaştırmış, yani burada tecrübe edinmeye başlamış.

 

Henüz 7 yapımda yer almasına rağmen pek çok izleyicinin beğenisini toplayarak hafızalarda kalıcı yer edindi, kariyeri çok hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Çünkü, güzelliği ve yeteneği ile dizilere farklı bir hava kattı.

Hande Erçel Dizileri

 • Halka
 • Siyah İnci
 • Aşk Laftan Anlamaz
 • Güneşin Kızları
 • Çılgın Dershane Üniversite
 • Hayat Ağacı
 • Çalıkuşu

 

Anıl İlter (Engin)

En son İstanbullu Gelin dizisinde Mert rolü ile karşımıza çıkmıştı. Başarılı oyuncu son zamanlarda başka projelerde yer almamıştı. Sen Çal Kapımı dizisinde görev alarak tekrar ekranlarda olacak. Görüşmeler olumlu sonuç verdi ve ekibe katılan isimler arasındaki yerini aldı.

3 Nisan 1981 İzmit doğumludur. Yıllar boyunca birçok projede yer almış başarılı bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Ekipteki yerini alan Anıl İlter başarılı bir şekilde performans göstereceğine dair güvenimiz tam.

 

Bige Önal (Selin)

En son Hakan: Muhafız Netflix dizisinde Berrin rolü ile karşımıza çıkmıştı. Oldukça başarılı performans sunan Bige Önal 1990 İstanbul doğumludur. Güzel oyuncu ile görüşmeler olumlu sonuç doğurdu.

Önümüzdeki çekimlerde Bige Önal da Sen Çal Kapımı dizisinde aktif oyuncu olarak görev alacak. Kendisine başarılar diliyoruz.

 

Neslihan Yeldan (Aydan)

1969 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu da ekibe katılan isimlerden oldu. Profesyonel çekim hayatına 1988 yılında başlayan tecrübeli oyuncunun yer aldığı tüm içerikleri buraya özetlemek olanaksız.

Son yıllarda yer aldığı bazı projelerden bahsetmek gerekirse şu şekilde: Kiraz Mevsimi dizisinde Önem, Arkadaşlar İyidir’de Canan ve İstanbullu Gelin dizisinde Senem rolü ile karşımıza çıkmıştı.

 

Melisa Döngel (Ceren)

25 Eylül 1999 İstanbul doğumlu genç oyuncu Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi Oyunculuk eğitimi almıştır. Güzel oyuncunun yer aldığı ilk profesyonel yapım Ne Münasebet isimli 2015 yılı dizisi olmuştur.

Daha sonra hatırlayacağımız üzere Bizim Hikaye dizisinde Deniz rolü ile ve Aşk Ağlatır dizisinde Cemre Balaban rolü ile karşımıza çıkmıştı. En son ise Elif dizisinde Süreyya rolünü başarı ile oynadı. Genç oyuncumuza başarılar dileriz.

 

Elçin Afacan (Melek)

En son Bir Aile Hikayesi dizisinde Beste Güneş rolü ile görmüştük. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini ise Görevimiz Komedi isimli 2016 yılı dizide gerçekleştirmişti.

Sen Çal Kapımı dizisinde ekibe katılan isimlerden biri olan Elçin Afacan’a oyunculuk hayatında başarılar dileriz.

 

Evrim Doğan (Ayfer)

1977 Ankara doğumlu başarılı oyuncu birçok projede yer almıştı. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

Son zamanlarda yer aldığı bazı diziler şu şekilde olmuştu: Bizim Hikaye (Şeyma), Kadın (Yeşim), Bartu Ben (Evrim Doğan) ve en son Kardeş Çocukları dizisinde Demet rolü ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Dizide Ayfer rolü ile karşımıza çıkacak, karakter detayı hakkında şimdilik başka bilgi bulunmamaktadır.

 

Çağrı Çıtanak (Ferit)

1990 doğumlu genç ve yetenekli oyuncu Hatay doğumludur. Antakya Belediye Tiyatrosu Oyunculuk Eğitimi’ni başarı ile bitirmiştir. 1.86 m boyu ve fit vücudu ile fiziği ve yüz şekli beğenilen bir oyuncudur.

Yer aldığı projelerde gösterdiği performans çok sevilen Çağrı Çıtanak, birçok tiyatro oyununda da aktif oyunculuk performansı göstermiştir.

Yer aldığı son projeleri kısaca hatırlamak gerekirse: Tatlı İntikam (Bülent), Ateşböceği (Teo) ve son olarak Kocaman Ailem dizisinde Ercan Öngören olarak rol almıştı.

Sen Çal Kapımı dizisinde Ferit rolü ile göreceğimiz başarılı oyuncunun karakter detayı henüz belli değildir.

 

Alican Aytekin (Seyit)

Alican Aytekin‘i en son Ufak Tefek Cinayetler dizisinde İlhan rolü ile görmüştük. Başarılı oyuncu burada gösterdiği performans ile yapımcılar ve izleyiciler tarafından beğenildi.

1990 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. İlk profesyonel dizi oyunculuğu kariyerine Bizim Okul dizisinde deneyimlemiştir.

 

İsmail Ege Şaşmaz (Kaan)

Kerem Bürsin‘in canlandırdığı Serkan Bolat karakterinin düşmanı rolünde Kaan olacak. Kaan‘ı ise İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

İsmail Ege Şaşmaz son yıllarda Aşk Laftan Anlamaz dizisinde İbrahim, Lise Devriyesi dizisinde Fırat Soyer ve son olarak Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde ise Mehmet rolü ile karşımıza çıkmıştı.

 

1993 Manisa doğumlu genç oyuncu eğitimini Manisa Belediyesi Konservatuvarı Oyunculuk Eğitimi’ni tamamlayarak elde etmiştir.

Dizi ile ilgili edineceğimiz yeni bilgilerle yazımızı söz verdiğimiz gibi güncellemeye devam edeceğiz.

Kapımı Sen Çal dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz, Kerem Bürsin‘e partner olarak Hande Erçel ismi sizce doğru bir karar mı? Yorum yapmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz