Ana Sayfa Haberler Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz oldu!

Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncusu İsmail Ege Şaşmaz oldu!

sen-cal-kapimi-yeni-oyuncusu
Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncusu

FOX Tv için hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisi yeni oyuncusu ile karşı karşıyayız, İsmail Ege Şaşmaz! Kaan rolünü canlandıracak.

Birbiri ardı sıra yeni oyuncu haberleri yapmaya devam ediyoruz. Kadroya katılan yeni isim ise İsmail Ege Şaşmaz oldu!

Sen Çal Kapımı dizi haberleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dizi için hazırladığımız kategori sayfasına göz atmalısınız: Sen Çal Kapımı Dizisi

Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncusu

Müthiş kadrosu ile göz dolduran ve merakla beklediğimiz Sen Çal Kapımı dizisine bir yeni isim daha dahil oldu.

Kerem Bürsin‘in canlandırdığı Serkan Bolat karakterinin düşmanı rolünde Kaan olacak. Kaan‘ı ise İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

İsmail Ege Şaşmaz son yıllarda Aşk Laftan Anlamaz dizisinde İbrahim, Lise Devriyesi dizisinde Fırat Soyer ve son olarak Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde ise Mehmet rolü ile karşımıza çıkmıştı.

1993 Manisa doğumlu genç oyuncu eğitimini Manisa Belediyesi Konservatuarı Oyunculuk Eğitimi’ni tamamlayarak elde etmiştir.

Bundan sonra oyunculuk deneyimini iyileştirmek amacı ile ilk profesyonel yapımına 2013-2014 yılları arasında Güneşi Beklerken dizisinde Barış Erdoğan karakterine can vererek gerçekleştirmişti.

Dizilerde gösterdiği performans beğenilen başarılı oyuncu giderek kendini geliştirmiş ve hem yapımcıların hem de izleyicilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar bulunurken senaryo kısmında ise kalem tutan isim Ayşe Üner Kutlu oldu. Hatırladığımız kadarı ile Erkenci Kuş senaristi olan Ayşe Üner Kutlu bu dizide de hünerlerini göstermeye çalışacak.

Kerem Bursin (Serkan Bolat), Hande Erçel (Eda), Anıl İlter (Engin), Bige Önal (Selin), Neslihan Yeldan (Aydan), Melisa Döngel (Ceren), Elçin Afacan (Melek), Evrim Doğan (Ayfer), Çağrı Çıtanak (Ferit), Alican Aytekin (Seyit) ve son olarak İsmail Ege Şaşmaz – Kaan rolü ile karşımıza çıkıyor.

Dizide oyuncu kadrosu giderek tamamlanmakta, İsmail Ege Şaşmaz‘ın Kaan rolü hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz