Ana Sayfa Haberler Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncu Alican Aytekin – Seyit

Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncu Alican Aytekin – Seyit

sen-cal-kapimi-yeni-oyuncu
Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncu

Sen Çal Kapımı dizisi için yeni oyuncu duyurusu geldi, Alican Aytekin! Oyuncumuz ‘Seyit‘ karakterine hayat verecek. İşte detaylar!

Geçtiğimiz günlerde yeni oyuncu olması veya herhangi yeni bir haber duymamız karşılığında yazılarımızı güncel tutacağımızı belirtmiştik.

Yeni aldığımız haberlere göre Sen Çal Kapımı dizisine Alican Aytekin, Seyit rolü ile dahil oldu.

Sen Çal Kapımı dizisi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen dizi için hazırlamış olduğumuz kategori sayfasına göz atınız: Sen Çal Kapımı Dizisi

Sen Çal Kapımı Yeni Oyuncu

Alican Aytekin‘i en son Ufak Tefek Cinayetler dizisinde İlhan rolü ile görmüştük. Başarılı oyuncu burada gösterdiği performans ile yapımcılar ve izleyiciler tarafından beğenildi.

1990 İstanbul doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. İlk profesyonel dizi oyunculuğu kariyerine Bizim Okul dizisinde deneyimlemiştir. 2013 yılında yayınlanan dizide güzel performans göstermiştir.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar bulunurken senaryo kısmında ise kalem tutan isim Ayşe Üner Kutlu oldu. Hatırladığımız kadarı ile Erkenci Kuş senaristi olan Ayşe Üner Kutlu bu dizide de hünerlerini göstermeye çalışacak.

Kerem Bursin (Serkan Bolat), Hande Erçel (Eda), Anıl İlter (Engin), Bige Önal (Selin), Neslihan Yeldan (Aydan), Melisa Döngel (Ceren), Elçin Afacan (Melek), Evrim Doğan (Ayfer), Çağrı Çıtanak (Ferit) ve son olarak de Alican Aytekin (Seyit) rolü ile karşımıza çıkıyor.

Kadroya Alican Aytekin‘in Seyit rolü ile katılması hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz