Ana Sayfa Ay ve Güneş Ay ve Güneş Konusu Ne? Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

Ay ve Güneş Konusu Ne? Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

ay-ve-gunes-konusu-ne-yonetmeni-yapimcisi-senaristi
Ay ve Güneş Konusu Ne? Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

Ay ve Güneş dizisinin konusu ne? Dizinin senaryosunu kim yazacak, yapımcısı ve yönetmeni kim? Dizi hakkında tüm merak edilenler!

Hint aşk dizilerini çok seven bir kitle var! Bu izleyici kitlesi için çok güzel haberlerimiz oldu. Merakla beklenen Ay ve Güneş isimli uyarlama dizi hakkında bazı güzel haberlerimizi derhal sizlere ulaştıralım.

Minik bir not: Ay ve Güneş dizisinin bütün oyuncuları liste halinde sizler için hazırladık. Bu makaleye de ulaşmak bir tık uzağınızda: Ay ve Güneş Tüm Oyuncu Listesi

Yapımcılığını ES Yapım üstleniyor. Kanal 7 ekranları için hazırlanmaktadır. Senaryo yazarımız ise Eda Tezcan oldu. Yönetmen koltuğunda şu an için kimin oturduğu henüz belli değildir. Bilgiyi edinir edinmez yazımızı güncelleyeceğiz! Bizi takip etmeye devam edin!

Ay ve Güneş Konusu Ne?

ay-ve-gunes-dizisi
Ay ve Güneş

Net anlamda birbirine zıt iki karakter bulunmaktadır. Bunlardan erkek olan hayatta bir yerlere kendi çabası ile gelen, acımasız ve hırslı biridir. Bunun yanında kendisi inanılmaz derecede sonuca göre yargılayan bir karaktere sahiptir. Sonuçlara değer verir. Duygular onun için bir zayıflıktır. Kazanma hırsı yüksek olan ve bir konuda kaybedince bu ister maddi ister manevi olsun yüksek derecede hırs hisseden bir karakterdir.

Kadın karakter ise erkeğin tam zıttı. Duygusal ve iyi niyetli bir kız. Ayrıca çok da güzel. Sevimli bir yüz ifadesi bulunan tatlı bir kız. Henüz 18 yaşında ve hayatın acımasızlığı hakkında bilgisi yok denecek kadar az. Tecrübesiz ve kötülük nedir bilmez. Saf bir kız. Masum. İnançlarının arkasında duran temiz bir kız.

Böyle bir erkek ile böyle bir kadının birlikteliği nasıl mümkün olabilir? Hem güzel hem de iyi niyetli bir kalbe sahip olan kız, erkeği yumuşatır ve onu etkiler. Ancak bunun için özel bir çaba da sarf etmez. Kendi iyiliği ile karşıdakinin sertleşmiş kalbini yumuşacık hale getirir.

Birçok detay, birçok macera, işlenecek olan konuları hep birlikte diziyi izleyerek göreceğiz. Güzel bir dizi bizleri bekliyor!

Ay ve Güneş dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz, lütfen hepimizle paylaşmak için yorum yapınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz