Ana Sayfa Ay ve Güneş Ay ve Güneş Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Listesi

Ay ve Güneş Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Listesi

ay-ve-gunes-oyunculari-oyuncu-kadrosu-tum-listesi
Ay ve Güneş Oyuncuları, Oyuncu Kadrosu Tüm Listesi

Ay ve Güneş dizisinin tüm oyuncuları hakkında oldukça güzel bir liste hazırladık. Oyuncu listesinin tamamını sizlerle paylaştık.

ES Film tarafından yapımcılığı üstlenilen çok güzel bir dizi ile karşı karşıyayız. Gelecek zamanda Kanal 7 ekranlarında büyük bir izleyici kitlesine sahip olacağını düşünmekteyiz.

 

Türk dizileri arasında bilindiği üzere Kanal 7 ekranlarında Hint dizileri de ekranlarda yerini almaktaydı. Geçtiğimiz zaman boyunca büyük izleyici kitlesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hint dizilerinin sevenleri azımsanmayacak derecede çok olduğunu belirtelim.

Öncelikle dizi uyarlama dizisi, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ismi ile Hindistan’da yayınlanıyordu. Türkiye’de dizi Bir Garip Aşk ismi ile uyarlanmış hali ile sunulmuştu. Şimdi ise Ay ve Güneş ismi ile Türk oyuncuların performansını sergileyerek hazırlayacağı bir dizi haline geldi. Öngörülen düşünce, Türk oyuncuların başarı ile bu Hint aşk dizisini oynayacakları yönünde. Elbette dizinin izlenme oranlarını hep birlikte takip edeceğiz.

 

Ay ve Güneş Oyuncuları

  • Serkan Çayoğlu

Dizinin oyuncuları belli oldukça tüm oyuncu listesini eklemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

 

Ay ve Güneş Oyuncu Kadrosu

 

Serkan Çayoğlu

ay-ve-gunes-serkan-cayoglu
Serkan Çayoğlu

Yaşı: 31 Mayıs 1987
Boyu: 1.89 m
Kilosu: 83 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Özge Gürel, Sevgilisi (Kesin Değil)
Instagram Adresi: serkancayoglu

31 Mayıs 1987 Almanya doğumludur. Kendisi Almanya’da Erlangen Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Çevresi tarafından yakışıklı ve boylu poslu olduğu gerekçesi ile model veya manken olması gerektiği ile ilgili yönlendirmelerde bulunmuştur. Bu sebeple modellik ve mankenlik yapmıştır, podyumlarda boy göstermiştir. Bunu da başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

Serkan Çayoğlu’nun Best Model yarışmasında dikkat çekici olduğunu vurgulayalım. Ancak dereceye girememiştir. Hande Yener’in Ya Ya Ya şarkısının klibinde yer almıştır. İlk profesyonel oyunculuk performansını ise Kuzey Güney dizisinin finalinde elde etmiştir. Beğenilen oyuncu daha sonra birçok dizide rol yeteneğini konuşturmaya devam etmiştir.

Oyunculuk eğitimini hakkında konuşmak gerekirse, Ümit Çırak ve Dolunay Soysert tarafından özel oyunculuk eğitimi almıştır.

Kendisi ile ilgili bir sürpriz bilgi daha verelim, ikiz kardeşi bulunmaktadır.

 

Serkan Çayoğlu dizileri, daha önce oynadığı diziler ile ilgili bir liste hazırladık:

  • Kuzey Güney (Rafael)
  • Zeytin Tepesi (Burak Altaylı)
  • Kiraz Mevsimi (Ayaz Dinçer)
  • Hayatımın Aşkı (Demir Cerrahoğlu)
  • Halka (Cihangir Tepeli)

Başarılı oyuncu şu anda Ay ve Güneş dizisi erkek başrol oyuncusu olarak karaktere can verecektir. Kendisine başarılar dileriz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz