Ana Sayfa Haberler Şampiyon Dizisi Konusu, Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

Şampiyon Dizisi Konusu, Yönetmeni, Yapımcısı, Senaristi

Şampiyon Dizisi Konusu

TRT 1 ekranlarının yeni ve farklı bir konusu olan Şampiyon dizisi konusu nedir sorusu, yönetmeni ve senaristi merak ediliyor.

Şahsen benim merak ettiklerim listemde bulunuyor, çünkü Türk yapımcıların genel olarak uzak durduğu ve neredeyse hiç çıkmayan bir kategoride, yani dövüş kategorisinde.

 

Elbette sürekli olarak dövüşmesini beklemiyoruz ama yine de bu atmosfer olmasını bekliyorum. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde fragman yayınlandı ve bahsettiğim atmosferi göremedik, yine de ilerleyen bölümlerin daha güzel olması dileğiyle.

 

Şampiyon Dizisi Konusu

Drama ağırlıklı bir boksörün hayatını anlatmaktadır, gerçek bir hikaye değildir yine de hayat hikayesine dayanmaktadır. Bir babanın yaşadığı zorluklar ile boksörlük hayatı biter ve çevresi tarafından dışlanır, hatta kalacak yer dahi bulamaz.

 

Yine de oğlu için ringe geri dönecektir ama bu yolda çok zorluklar çeker. Öncelikle hayatı mahvolur ve ringden uzaklaşmak zorunda kalır.

 

Çok zor günler geçiren boksör yavaş yavaş bir şeyleri düzeltmenin peşine düşer, elbette bunlar hiç kolay olmaz ve hikaye de burada başlar!

 

Tolgahan Sayışman

Şampiyon Dizisi Yönetmeni, Yapımcısı ve Senaristi

BSK Yapım‘ın üstlendiği dizinin yönetmeni Hakan Kırvavaç oldu. 46 yaşındaki tecrübeli isimden şahsen beklentim oldukça yüksek, özellikle dövüş sahneleri olursa eğer nasıl bir yöntem kullanacağını çok merak ediyorum.

 

Bununla beraber senaristlik görevini Alphan Dikmen ve Başak Angigün üstlenecek, iki kişi birlikte çalışarak güzel iş çıkarması dileğiyle.

 

Dizinin arka planı oldukça sağlam ve tecrübeli. Fakat, burada dikkat edilmesi gereken farklı bir yapı ile baş edebilecekler mi? Yani insanlar dövüş hayatı aktif devam eden bir boksör izlemek için ekran başına geçecek, sıradan aşk dizileri gibi sahnelere yer verilirse başarısız bir sonuç elde edilebilir.

 

Çünkü, ilk bakışta hitap ettiği kitlenin o olmadığını düşünüyorum. Dramaya elbette önem verilmeli, fakat elindeki bu fırsatı da değerlendirip farklılık yapmalılar, yani dövüş sahnelerine çokça yer vermeliler.

 

Eğer karakter hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek isterseniz kesinlikle kategorimizi ziyaret etmelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz