Ana Sayfa Haberler Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Kanalda?

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Ekranların yeni dizisi Şampiyon ne zaman başlıyor sorusu heyecanla bekleyenler için çok önemli, bu konu hakkında ayrıntılı konuşalım.

Konusu gereği merak eden bir hayli fazlalaştı, şahsen dövüş filmleri ve dizileri beğendiğim bir kategori, tabi bu diziyi direkt olarak öyle beklemiyoruz, elbette Türk draması da vardır için de hatta ağırlıklı olarak bunu göreceğiz.

Yayınlanan fragmanda dövüş sahneleri olsa da ağırlıklı olarak dramaya tanık olduk. Bu bekleyenleri biraz şaşırtmış olabilir, fakat benim tahmin ettiğim gibi. Bundan dolayı beklentilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Burada oyuncular çok önemli, eğer o karakterin hislerini bize güzel bir şekilde yansıtırsa eminim ki başarılı bir dizi olacaktır.

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Saat Kaçta?

12 Eylül tarihinde ekranlarda göreceğiz. Bildiğiniz üzere dizi sezonu Eylül ayıdır, yani önümüzdeki ay pek çok dizi çıkacak bunlar arasındadır.

Perşembe günleri yayınlanacak ve akşam saat 20:00 yani 8’de ekran karşısına geçecek. Yani TRT 1’in ana dizilerinden birisi olmuş oluyor.

Dizinin şuan için 5 stok bölümü çekildi ve işler gayet iyi gidiyor, bir sorun olmamasına karşın ve bekleneni verirse izleyici kitlesi oldukça geniş olabilir.

Şampiyon Dizisi Hangi Kanalda?

TRT 1 ekranlarında göreceğiz, şuan için herhangi bir değişiklik yok, yani belirlenen tarih, saat ve kanalda yayınlanacak.

Başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman fiziksel özellikleri ile boksör karakterini tamamlıyor, oldukça sıkı bir antrenmandan geçmiş ve ilerleyen zamanda daha da gelişecektir.

Dizinin oyuncuları hakkında güzel makaleler hazırladık, eğer daha detaylı bilgi edinmek isterseniz kategorimize bir göz atınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz