Ana Sayfa Öğretmen Öğretmen Mine Karakteri Kimdir? Yaşı, Nereli, Sevgilisi

Öğretmen Mine Karakteri Kimdir? Yaşı, Nereli, Sevgilisi

ogretmen-mine-karakteri-kimdir
Öğretmen Mine Karakteri Kimdir?

Öğretmen dizisinin kıskanç ve iftiracı karakteri Mine kimdir? Karakteri hayata geçiren genç güzel ise Göksu Melek Ulucan oldu!

Japon uyarlama dizisi olarak karşımıza çıkan Öğretmen dizisi ile tekrar karşınızdayız. Bugün sıradaki tanıtacağımız karakter Mine oldu. İnanılmaz kıskanç ve bir o kadar iftiracı kimliği ile karşımıza çıkan karakter izleyenlerin düşmanlığını rahatça kazanıyor.

Öğretmen dizisi konusu, oyuncu listesi, haberleri hakkında bilgi almak için lütfen kategorimize göz gezdiriniz: Öğretmen Dizisi

Fox TV‘nin sevilen dizisi Öğretmen büyük izleyici kitlesini elinde tutmayı başarıyor. Bildiğiniz üzere İlker Kaleli gibi bir başarılı sanatçının yanında birçok genç ve tecrübesiz oyuncu bulunmaktadır. Bu oyuncular elbette yetenekliler ve bazılarının ilk profesyonel dizi setinde bulunması Öğretmen dizisi ile mümkün olmuştur.

Öğretmen Dizisi Mine Kimdir?

Mine çok da güzel bir kızdır. Tuğrul ile sevgilidir. Sınıftaki görüp görebileceğiniz en kıskanç kızlardan biridir. Güzel olması onun karakterinin de güzel olduğu anlamına gelmemektedir. Ne var ki erkek arkadaşı Tuğrul ile güzel bir ilişkisi vardır.

Mine’nin kıskançlığı kimi zaman başına bela olurken asıl başına bela olan kötü huyu ise elbette iftira atmak olacaktır. İşleri karıştıran ve attığı iftira ile sınıfı birbirine katan içten pazarlıklı bir kişiliktir.

Gizem’den nefret eder, Nesrin ve Mevsim ile devamlı birliktedir. Yanlarından ayrılmaz ve iftiralarını da eksik etmez.

Başkalarının başarılarını görmezden gelirken kendi yaptığı en küçük şeyi de ballandıra ballandıra anlatabilecek yapıdadır.

Göksu Melek Ulucan Kimdir? Yaşı, Sevgilisi, Nereli

Yaşı: 1996
Nereli: İstanbul
Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: goksuulucan

23-24 yaş aralığında bulunan Göksu Melek, İstanbul doğumludur. Küçük yaşından beri oyuncu olmayı kafasına koymuş olan güzel oyuncu tercihini İstanbul Maltepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü‘nden yana yapmıştır.

Üniversiteyi bitirdikten sonra Hilal Saral‘dan oyunculuk eğitimleri aldığı bilinmektedir. Zoom Arts‘ta eğitimlerine devam eden oyuncu kendini özellikle Afili Aşk dizisinde çok az rolü olmasına karşın (Ayça karakteri) yapımcılara fark ettirebilmiştir.

Çeşitli reklam filmlerinde oynadığını biliyoruz. Daha öncesinde de ve halen Instagram adresinde göreceğiniz üzere fiziği ve güzelliği sayesinde modellik yapmaya devam etmektedir.

Göksu Melek Ulucan sevgilisi şu an için bilinmemektedir. Sosyal medya hesaplarını kontrol etmemiz sonucunda kendisinin şu anda sevgilisi yok gibi gözükmektedir. Öğretmen dizisi sebebi ile ünlenmesi sonucunda kendisi hakkında daha ayrıntılı bilgileri gelecek zamanda magazin gündeminden elde edebileceğiz.

Dizi hakkında, Mine karakteri ve karaktere hayat veren oyuncu Göksu Melek Ulucan hakkında düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz