Ana Sayfa Öğretmen Öğretmen Selin Karakteri Kimdir? Yaşı, Nereli, Sevgilisi

Öğretmen Selin Karakteri Kimdir? Yaşı, Nereli, Sevgilisi

ogretmen-selin-karakteri-kimdir
Öğretmen Selin Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Öğretmen Selin karakteri kimdir? Karaktere hayat veren isim Bensu Uğur isminde bir güzel!

Bir Japon dizisinden (Mr. Hiragi’s Homeroom) uyarlama olan Öğretmen dizisinde daha önce hiç ekranlarda görmediğimiz 8 yardımcı başrol oyuncusu bulunmaktadır. Elbette bu arkadaşlar belirli eğitimler alarak kendilerini bir yandan geliştirmeye devam ediyorlar. Başarılı birer oyuncu olmaları için önlerinde uzun bir yol var ve yetenekleri de bu yolu aşmak için büyük destek olacaktır.

Fox TV‘nin sevilen Öğretmen dizisi için karakter tanıtımlarına devam ediyoruz. Sırada Selin karakteri var. Oyuncumuz Bensu Uğur‘u daha yakından tanıyacağız.

Öğretmen dizisi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız dizinin kategori sayfasına yönlenmeniz için bağlantı adresi: Öğretmen

Öğretmen Selin Kimdir?

Lise son sınıf öğrencisidir. Doğal güzelliğine bir de bakımlı olması da eklenince ortaya çekici bir kadın çıkıyor. Selin kendisinin güzelliğinin farkında olan bir kızdır.

Oldukça hırçın ve kıskanç bir duygusal yapısı vardır. Bu sebeple aslında Selin’le anlaşmak ve yakın arkadaş olmak oldukça zordur.

Sınıf arkadaşları arasında özellikle de kızlardan herhangi birinin onun önüne geçmesi durumunda Selin, büyük kıskançlık krizlerine girecek ve hırçın yapısı daha da artacaktır.

Rüya’nın başına gelenlerde birincil derecede sorumlu olmasa da dolayı yollarla özellikle de Nesrin’e destek vererek aslında suçludur.

İftira atarak rakiplerini alaşağı etme düşüncesindedir. Oldukça tehlikeli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. İftira ve yalanların ardı arkası kesilmeyecek ve zamanla bir yalan diğerini doğuracaktır.

Bensu Uğur Kimdir? Yaşı, Sevgilisi, Instagramı

Boyu: 1.66 m
Kilosu: 52 kg
Yaşı: 2000
Nereli: İzmir, Karşıyaka
Instagram Adresi: bensuugurr

Güzel oyuncunun ilk gerçek oyunculuk deneyimi Öğretmen dizisi ile olmuştur. Dizide aktif rol alarak profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Bundan önce Bensu‘nun 2000 doğumlu yani şu anda henüz 19-20 yaş aralığında olduğunu belirtelim.

Bensu aynı zamanda İzmir Karşıyaka doğumludur. İlköğretim ortaokul ve lise eğitimini yine İzmir’de tamamlamıştır. Mezun olduğu lise ise İzmir Cihat Kora Anadolu Lisesi olmuştur.

Daha önce yalnızca reklam filmlerinde oynamış ve ondan önce de sesi ile gündeme gelmişti. Fizzy 22. Liseler Arası Müzik Yarışması‘na katılmış idi. Performansı ve güzelliği ile dikkat çeken genç yetenek burada elde ettiği etkiyi oyunculuk eğitimleri alma adına kullanmıştır.

Eğitimleri bir yandan devam ederken bir yandan da Öğretmen dizisinde aktif olarak oynamaktadır. Diziden önce Cornetto, CocaCola Bracelet Rus, Lipton Ice Tea ve Elidor reklamlarında aktif olarak oynamıştır.

Bensu sevgilisi hakkında bilgi vermek gerekirse: Genç oyuncu henüz çok yeni ve hakkında konuşulmadığı için sosyal medya hesabından anladığımız kadarı ile bir sevgilisi yoktur. Ancak özel yaşamında sevgilisi var ise şu anlık bilmiyoruz.

Öğretmen Selin karakteri kimdir sorusunu cevaplandırdık. Sıradaki oyuncularımız ile devam edeceğiz. Elbette Selin yani Bensu hakkında siz de düşüncelerinizi yorum olarak belirtirseniz çok mutlu oluruz. Sağlıkla kalın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz