Ana Sayfa Haberler Korona Virüs Ara Veren Diziler ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Korona Virüs Ara Veren Diziler ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Ara Veren Diziler Ne Zaman Yayınlanacak?

Korona virüs tüm sektörlerde etkili olduğu gibi dizilerde de etkili oldu, işte ara veren diziler ve ne zaman yayınlanacak?

Son zamanlarda oldukça büyük sorunlar ile karşılaşmaktayız, Korona virüs sorunu dizi sektörünü de vurdu hem maddi hem manevi pek sorun açığa çıktı.

Bildiğiniz üzere hasta sayısı her geçen gün artıyor, özellikle yurt dışında pek çok sorun mevcut, haberlerde zaten hepsini duymuşsunuzdur.

Konumuza dönecek olursak aşağıda pek çok dizi hakkında detaylı bilgi paylaştık. İşte ara veren diziler ve detayları!

Ne Zaman Yayınlanacak?

Hercai 39. Bölüm

10 Nisan tarihinde ATV ekranlarında olacak fakat 17 Nisan’a aksama durumu var!

Hercai

Bu konu hakkında zaten yazı göndermiş ve her şeye değinmiştik, başlığa tıklayarak ana konuya ulaşabilirsiniz. Kısaca burada bahsedecek olursak, dizimiz virüs dolayısı ile çekimlere ara verdi fakat ATV çekimlere devam edilmesi gerektiğini söyledi.

Elbette bunları yaparken tüm gerekli önemleri alındı ve çekimlere devam ediliyor. Yani ekip 2 hafta gibi bir süre ara vermiş oldu.

Ekip şuanda tam gaz çalışmaya devam ediyor, her ne kadar da önemler alınmış olsa da, yine de virüsün bulaşma ihtimali var, her şeyden önce sağlık gelmeli!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. Bölüm

7 Nisan Salı akşamı yayınlanacak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Dizimiz diğerleri gibi zor günlerden geçiyor, fakat tedbir alarak çekimlere devam etmek zorunda. Yine ATV aynı talimatı bu diziye de vermiş.

Yani tüm önemleri alarak dizi çekimlerine devam etmelisiniz denildi. Böylesi kalabalık bir ortam oyuncular için tehlikeli olabilir.

31 Mart akşamı yayınlanmayacak, yani yaklaşık olarak bir hafta tatil yapılmış olacak. Sevilen diziyi beklediğiniz biliyoruz fakat, oyuncuların sağlığı daha öncelikli, önlem alınmış olsa da bulaşma riski var, bakalım ilerleyen günlerde hangi gelişmeler olacak.

Survivor 2020 Ara Verecek mi?

Tam gaz devam ara vermek yok!

Survivor 2020

Bu konu hakkında detaylıca tüm bilgileri sizler ile önceden paylaştık, başlığa tıklayarak ana konuya ulaşabilirsiniz.

Ekibin bulunduğu yer şuanda Türkiye’den daha güvenli, çünkü orada hasta yok ve bir başınalar. Bu onları oldukça güvende tutucaktır.

Bence bu kararda bir sorun yok, elbette adanın güveliği çok önemli. Yani adaya giren çıkan insanlar ve eşyalar, yiyecekler çok dikkatli bir şekilde dezenfekte edilmeli ve korunmalı, ilerleyen günlerde bir sorun olmaması dileği ile.

Kuruluş Osman 17. Bölüm

8 Nisan Çarşamba günü ekranlarda!

Kuruluş Osman

Bu konu hakkında da güzel bir yazımız var, dilerseniz başlığa tıklayarak ana konuya ulaşabilirsiniz.

Oldukça iyi ve güvenilir önlemler alınıldığı duyuruldu. Tabi, bildiğiniz üzere dizimiz geniş bir alanda çekiliyor, haliyle güvenliği sağlamak oldukça zor. Geniş bir güvenlik ekibi var dileğimiz bir sorun çıkmaması.

Yani dizimiz sadece bir hafta ara vermiş olacak ve yayınlara devam edecek. Elbette, büyük bir sorun ile karşılaşılması hem çok kötü olur hemde planlanan sürede yayınlanamaz. Böylece ne zaman yayınlanacak sorusu cevaplanmış oldu!

Sefirin Kızı 16.Bölüm Sezon Finali!

8 Nisan Çarşamba günü sezon finali yayınlanacak.

Sefirin Kızı

Bu dizimiz ise farklı bir önlem aldı ve 16. bölüm sezon finali olarak kararlaştırıldı, bunun altında elbette pek çok sebep yatıyor, fakat asıl sebep virüs!

Aranın uzaması ihtimaline karşı akıllarda soru işareti bırakmamak için böyle bir karar alındı. Bence biraz doğru bir karar, hem izleyiciler beklemez hemde oyuncuların sağlığı tehlikede olmaz.

Buradaki tek problem ne yazık ki mali yani ekonomik problem. Bildiğiniz üzere bu aralar reklam gelirleri oldukça düşük ve her iki tarafta büyük sorunlar yaşıyor.

Zümrüdüanka 10. Bölüm

Çekimlerin başlaması Ağustosu bulacak!

Zümrüdüanka

Bildiğiniz üzere 21 Mart günü 9.bölüm yayınlanmıştı ve bu bölüm ne yazık ki sezon finali bölümü diyebiliriz.

Henüz kendini seyirciye kanıtlayabilmiş bir yapım değil, bu yüzden kanal şuan için bir baskı uygulamıyor. Bu yüzden, bazı doğru kararlar alındı, elbette bu sağlık için doğru fakat ekonomik anlamda büyük bir sıkıntı.

Dizimizin oyuncuları eve gönderildi ve uzun bir ara verilecek. 10. bölüm Ağustos ayında çekilmeye başlanacak, tüm problemlerin çözülmesi dileği ile.

Yasak Elma 75. Bölüm

Reklam gelirleri az olduğu için yayın tarihi belli değil!

Yasak Elma

Konu hakkında güzel bir yazı zaten yayınlamıştık, dilerseniz başlığa tıklayarak ayrıntılı bilgiler okuyabilirsiniz.

Çokça bahsettiğimiz ekonomik problem burada da baş gösterdi. Stok bölümler olmasına rağmen bölümler yayınlanmıyor, sebebi de tam olarak bu.

Bu her ne kadar doğru enine boyuna tartışılır, pek çok bilgiye vakıf olmadığımız için çok bir şey söyleyemiyoruz. Fakat gelecek günlerde diğer dizilerin yayınlanması ile beraber bu ekonomik sıkıntının yavaş yavaş düzeleceğini düşünüyoruz.

Baraj 3. Bölüm

2. Bölümde sezon finali yapacak!

Baraj

Dizinin durumu hakkında güzel bir yazı hazırladık, başlığa tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ekranların merak edilen dizinin durumu tam netlik kazanmadı, fakat uzun bir araya girdiği tam olarak biliniyor ve sezon finali yaptı.

Mali açıdan büyük sorun yaşayan kanallar, henüz seyirci tarafından merakla takip edilmeyen dizi ve programları bir nevi askıya aldı diyebiliriz. Ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı bu dizi için tam belirli değil.

Hizmetçiler 4. Bölüm

Bölüm henüz çekilmedi!

Hizmetçiler

Ekranların yeni dizisi çekimlere devam etmek istiyor fakat pek çok sorun mevcut. Özellikle oyuncuların sağlık güvenliği çok önemli bu yüzden halen aradalar.

Yapımcı devam etmek istese de önünde pek çok engel var. 4. bölüm çekimleri henüz bitmedi ve ellerinde stok bölüm mevcut değil. Hal böyle olunca ortada büyük bir belirsizlik mevcut elbette onlarda bu sorunları çözmek için yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

Setin alacağı kararlar virüsün durumuna göre değişiklik gösterecektir veya diğer yapımlar ve programlar gibi gerekli önemleri alarak çekimlere devam edecektir.

Sonuç olarak yeni bölüm ile ilgili gelişmeler bekleniyor.

Babil 10. Bölüm

Bölüm çekilmesine rağmen yayınlanmayacak!

Babil

Konunun başında beri çokça değindiğimiz mali problemin en çok hissedildiği yapımlardan birisi de bu dizimizdir.

Virüs pek çok sektörü etki altına aldı, kanalların reklam gelirlerinin düşük olmadı demek aklınıza gelebilecek tüm ürünlerinin satışlarının düşük olması demektedir.

Ne yazık ki en çokta esnaf büyük bir problem çekiyor, kepenk kapatma deyimi tam olarak uyuyor bu duruma, malum dışarı kesinlikle çıkılmaması gerekiyor.

10. bölüm çekildi fakat yeni bölümün çekimlerine devam edilmiyor. Çünkü oyuncuların manevi durumu pek iyi değil, tam olarak güvende değiller, tabi en büyük problem gelirin gideri kurtarmaması!

Gel Dese Aşk 4.Bölüm

Çekimlere devam ara yok! 29 Mart.

Gel Dese Aşk

Ara vermeyen nadir yapımlardan birisi, elbette sevenleri bu duruma sevinecektir. Malum pek çok insan evinde oturuyor ve televizyon izlemekten başka pek bir şey yapamıyor.

Hal böyle olunca aslında izlenme oranlarının artması gerekirken ne yazık ki beklenmedik mali sorunlar ile karşılaşılıyor, bu konuya yukarıda çokça değindik.

Dizimiz tam gaz devam ediyor, 4. bölüm 29 Mart akşamı ekranlarda olacak. Hazır diğer yapımlar ara vermişken bu diziye bir şans tanıyabilirsiniz.

Şuan için pek de olumsuz yorum yok, bakalım ilerleyen bölümler daha güzel olabilir.

Zalim İstanbul 38. Bölüm

6 Nisan Pazartesi yeni bölüm yayınlanacak!

Zalim İstanbul

30 Mart günü ne yazık ki dizimiz yayınlanmayacak fakat gelecek hafta mevcut bölüm yayınlanacak.

Buradaki belirsiz olan durum set şuanda çekimlere devam etmiyor, evet yeni bölüm yayınlanacak fakat diğer bölümler hazır değil ve eldeki son stok.

Bu ara uzayacak gibi duruyor, ne yazık ki ülkemizdeki virüs sorunu gün geçtikçe daha ciddi bir hal alıyor. Ülkemiz tüm önlemleri alsa da, laf dinlemez insanlar bulaştırmaya devam ediyor, bence setin arasının uzaması gerekli.

Sonuç olarak, ne zaman başlayacak sorusu yetkililerin alacağı kararlar virüsün durumuna bağlı olacak.

Şampiyon 26. Bölüm

Set devam ediyor, tüm tedbirler alınıyor! Tarih belli değil!

Şampiyon

Ne zaman yayınlanacak sorusuna ne yazık ki bu dizi için tam cevap veremiyor. 25. Bölüm 29 Mart akşamı yayınlanacak, fakat diğer bölüm henüz belli değil.

Yeni bölüm çekimleri devam ediyor, tüm tedbirler yetkililer tarafından alındı, fakat her ne kadar tedbir alınsa da böylesine kalabalık ortamlarda hep bir bir her zaman vardır.

Geçtiğimiz günlerde sete 2 hafta ara verilmişti, o aradan sonra yeni bölümün çekimlerine devam ediliyor, çünkü pek çok yapım tedbir alarak çekimlere devam etme kararı aldı. Bakalım yeni bölüm ne zaman yetiştirilecek.

Böylelikle Korona Virüs yüzünden ara veren diziler ne zaman yayınlanacak sorusunu cevaplamış olduk.

Yeni bilgiler geldikçe konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz