Ana Sayfa Haberler Survivor 2020 Ara Verecek mi? Yayınlanacak mı?

Survivor 2020 Ara Verecek mi? Yayınlanacak mı?

Survivor 2020 Ara Verecek mi?

Survivor 2020 ara verecek mi sorusunun cevabı belli oldu! Corona virüs dolayısı ile pek çok dizi ve program yayınlanmıyor!

Bildiğiniz üzer son zamanlarda oldukça sıkıntılı olaylar yaşıyoruz. 2020 yılına gireli henüz 3 ay geçmesine rağmen birkaç yıl geçmiş gibi hissediyoruz. Çünkü, neredeyse son 5 senenin toplam olayını son 3 ayda yaşadık sayılır.

Survivor 2020 Ara Verecek mi?

Ara vermeden devam edecek!

Bu yılın programı yani Survivor 2020 Dominik Cumhuriyeti’de çekilmektedir. Tabi ki Acun ve ekibinin bulunduğu yerde hem az kışı var hemde virüs bulaşmış insanlar yok. Dominik’te ise virüs sayısı oldukça az.

Şahsen yarışmacılar ve ekip orada daha güvende olabilirler. Yayınlanacak mı sorusu böylelikle netlik kazandı, Acun bu yılın sonuna kadar devam etmeyi düşünüyor!

Pek çok yapım ara verdi ve yeni bölüm yayınlamıyor. Haliyle bu büyük sorunlara neden oluyor, örneğin ekonomik sorun!

Bildiğiniz üzere dizilerimizin gelir kaynağı özel bir durum olmadığı sürece reklam gelirleri ve şuanda reklam gelirleri oldukça az ve sorunların ardı arkası kesilmiyor.

Bazı yapımların yeni bölümü çekilmiş olsa bile reklam gelirlerinin azlığından yayınlamıyor. Bu sorunlar çözülene kadar yapımlar ve kanallar hatta reklam verenler kendilerine göre önlemler alacaktır.

Mucize Doktor gibi çok iyi reyting sahip olan yapımlar dahi ara verdi. Bu işin ciddiyetini pek çok yapım kavramış ve alması gereken önlemleri almışa benziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz