Ana Sayfa Haberler Hercai 39. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Yayınlanacak mı?

Hercai 39. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak, Yayınlanacak mı?

Hercai 39. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen ve merakla beklenen Hercai 39. bölüm ne zaman sorusunun cevabı belli oldu, işte 39. bölüm detayları.

Geçtiğimiz zamanda Hercai 3 Nisan Neden Yok? sorusunun cevabını ayrıntılı şekilde sizlere sunmuştuk, şimdi ise merak edilen diğer sorumuzu açıklayalım.

İlk olarak yayınlanacak mı? sorusunu ele alırsak, kesinlikle evet çünkü şuanda çekimler devam etmekte, sadece 2 haftalığına ara verilmişti ve şuanda yeni bölüm çalışmaları son hızla devam etmektedir.

Hercai 39. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

10 Nisan tarihine yetiştirilmeye çalışılıyor, fakat 17 Nisan’a aksama durumu var!

Peki neden aksama olabilir, elbette oyuncuların sağlığı ve güvenliği dolayısı ile. Şuanda sette her türlü önlem alınmış bulunmakta, fakat her ne kadar önem alınmış olunursa olunsun Corona virüs bulaşma tehlikesi var.

ATV dizinin yeni bölüm çekimi için kesin bir istekte bulundu, çünkü çok sayıda program ara verdi ve sevilen dizi ile reytingleri üstüne çekmesi gerekiyor.

Bu biraz bencil bir davranış olmuş, oyuncuların sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelmedi, fakat biz her ne kadar bu şekilde iyimser düşünsek de sektörde büyük bir ekonomik sorun meydana gelebilir, daha doğrusu biraz geldi, fakat bu sorun gittikçe büyüyerek her iki tarafı zor durumda bırakabilir.

Sonuç olarak, dizimiz çok yüksek ihtimal, set içerinde büyük bir sağlık problemi yaşanmazsa 10 Nisan‘da ATV ekranlarında olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz