Ana Sayfa Haberler Yasak Elma Yeni Bölüm Olacak Mı? 30 Mart 2020

Yasak Elma Yeni Bölüm Olacak Mı? 30 Mart 2020

yasak-elma-yeni-bolum-olacak-mi
Yasak Elma Yeni Bölüm Olacak Mı?

Büyük izleyici kitlesine sahip Yasak Elma Yeni Bölüm ile ekran karşısına çıkacak mı? Sevilen dizi stok bölümlere sahip, yayın olacak mı?

Özellikle son zamanlarda sosyal medyada da bolca repliklerin paylaşılması üzerine Yasak Elma büyük izleyici kitlesini elinde bulunduruyordu. Hal böyle olunca, takipçileri büyük bir merakla yeni bölümün olup olmayacağını araştırmaya başladı. Sizleri sıkmamak adına bu sorunun cevabını öncesinde belirtelim: 30 Mart 2020 Pazartesi günü 75. maalesef olmayacak.

Yasak Elma Yeni Bölüm?

Yasak Elma dizisinin reyting ile ilgili bir sıkıntısı olmadığını biliyoruz. Oldukça rağbet gören bir dizi haline gelmişti. Ne var ki korona virüsü sebebi ile set işlerine ara verildi ve artık yeni bölüm çekimleri devam etmiyor. Elde stok bölümler olmasına karşın, reklam gelirlerinin az olması sebebi ile 75. bölüm yayınlanmayacak.

Korona virüsü sebebi ile setlerin hepsi bir bir ya sezon finali, ya duraksama ya da final kararı almaya başladı. Yasak Elma dizisi duraksama kararı alarak, çekimler için güvenli bir ortam olana kadar yayında olmayacak. Öğrendiğimiz kadarıyla dizinin stok bölümleri mevcut. Ancak kanallar reklam alamadıkları için şu anda bu bölümü yayınlamama kararı aldı. Gelecek günlerde daha sağlıklı ortam oluştuğunda Yasak Elma dizisi kaldığı yerden devam edecek.

Final kararı alan dizilerin yanı sıra Yasak Elma eğer yayınladığı kanal olan Fox TV‘de yeterince reklam yayınlanması durumunda stok bölümlerini ekran karşısına çıkarabilir. Ancak görüldüğü üzere bu bir süre için mümkün görünmüyor.

Birçok dizi elinde stok bölümleri olmaması yüzünden ve özellikle de yayınlandıkları kanallardaki reklam gelirlerinin inanılmaz azalması sebebi ile duraksama dönemine girmiştir. Gelecek günlerde kaldıkları yerden devam edebilecekler. Şimdilik önemli olan halkın sağlığının bir salgın ile tehdit edildiği şu günlerde temkinli davranmak. Sağlık olduktan sonra her şey halledilir diye klişe bir laf vardır. Ne var ki doğrudur. Oyuncular evlerinde ve salgına karşı kendini koruyor, halkın da evlerinde sabırla salgının hayatımızdan uzaklaşması beklemesi gerekmektedir.

Yasak Elma yeni bölüm olmayacak, 30 Mart Pazartesi günü 75. bölüm olmayacak, konu ile ilgili yorum yapmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz