Ana Sayfa Haberler Hercai 3 Nisan Neden Yok? 39. Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Hercai 3 Nisan Neden Yok? 39. Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Hecai 3 Nisan Neden Yok?

Hercai 3 Nisan neden yok sorusunun cevabı ile karşınızdayız, elbette sebebini az çok tahmin ediyorsunuz, Hercai 39 bölüm detayları.

ATV’nin en popüler ve reytingi yüksek dizileri arasında ilk sıralarda olan dizimiz ne yazık ki kendi vaktinde yayınlanmayacak.

Son zamanlarda insanların takip ettiği ve beğenerek izlediği pek çok yapım çekimlere ara verdi. Elbette virüs dolayısıyla, yani sağlık her şeyden önce gelir. Oyuncuların sağlığı ve güvenliğini sağlamak adına Mucize Doktor gibi diğer yapımlarda ara verdi.

Hercai Neden Yayınlanmadı?

Virüs dolayısıyla sete ara verildi, fakat 39. bölüm çekilmeye devam ediliyor, yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı belli olduğu zaman sizler ile paylaşacağız.

39. Bölüm ile ilgili detayla belli oldu! Tıkla!

Ülkemiz ve dünya genelindeki insanlar gerçekten zor zamanlardan geçiyor. Gerek maddi gerek manevi durumlar. Bu sadece dizi, sinema sektöründe değil aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde büyük sorunlar ortaya çıktı.

Sete ara verilmesi demek elbette para kazanamamak demek. Fakat Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 gibi yapımlar seyircisiz yeni bölüm çekmişler, bu aslında gerçekten çok güzel bir hareket, bu zor zamanlarda gülmek iyi bir moral kaynağı olabilir.

Uzun lafın kısası, dizimizin ara verilmesinin sebebi Corona virüs, yani herhangi farklı bir sorun bulunmamakta, inşallah bu virüsü atlattıktan sonra her şey düzelir ve bu zamanda sıkıntı çekenler biran evvel kurtulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz