Ana Sayfa Baraj Baraj Dizisi Bitti Mi? 31 Mart – 3. Bölüm Var Mı?

Baraj Dizisi Bitti Mi? 31 Mart – 3. Bölüm Var Mı?

baraj-dizisi-bitti-mi
Baraj Dizisi Bitti Mi? 31 Mart - 3. Bölüm Var Mı?

Türk televizyonlarındaki yerini alan Baraj Dizisi bitti mi? 31 Mart Salı akşamı Baraj var mı? 3. Bölüm Baraj var mı? İşte detaylar!

Geçtiğimiz günlerde çeşitli dizi setlerinde ara veya sezon finali gibi duyumlar almıştık. Hatta bazı diziler direk olarak final yapmak durumunda kalmıştı. Bildiğimiz gibi corona virüsü sebebi ile birçok dizi çekimi sonlandı. Elinde stokları olan diziler belirli bir süre için yayınlanmaya devam edecek. Ancak ne var ki Baraj dizisi için aynı durum söz konusu değil. Maalesef Baraj dizisinin elinde stok bölümler yok.

Henüz daha 2 bölüm yayınlayan ve çok yeni olan Baraj dizisinin bu durumdan kurtulup kurtulamayacağı kesin değil, belki de 2. bölümde sezon finali yapmış olacaklar, belki de final yapma kararı alacaklar.

Birçok dizinin çekimlerinin durduğu şu günlerde eğer Baraj dizinin elinde stok bölümler olsa idi oldukça rağbet görecek ve şans tanınmış dizilerden biri olacaktı. 65 yaş üstünün dışarı çıkma kısıtlaması olduğu için zaten artık sete çıkma ihtimalleri bulunmayan Baraj dizisi ne yazık ki elinde stok bölümler olmadığı için ekranlarda yerini almayacak.

Baraj Dizisi Bitti Mi? Yeni Bölüm Olacak Mı?

Baraj dizisinin tamamen bitip bitmediği şu an için kesin bilgi olarak paylaşılmadı. Ancak öğrendiğimiz bilgiler ışığında şimdilik Mayıs ayına kadar çekimleri durmuş vaziyette. Üzücü bir diğer durum ise 3. Bölüm‘ün çekimleri nerede ise bitmiş ancak ne yazık ki bazı eksikliklerden dolayı yayına hazır durumda değil. Baraj dizisi için üzücü bir durum oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile aynı saatte yayınlanması sebebi ile zaten durumu zor olan Baraj dizisi ne yazık ki Eşkıya ile yarışamayacak. Eşkıya dizisi stoklu çalışan bir dizi olduğu için bir süre daha yayın hayatına sıkıntısız bir şekilde devam edecek. Ne var ki aynı durum Baraj dizisi için geçerli değil.

Sosyal medya hesaplarını ve oyuncularını yakından takip ettiğimiz dizide, eğer yeni gelişmeler olursa derhal sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Baraj 31 Mart 3. Bölüm yayınlanacak mı hakkında sizler de yorum yazabilir konu ile ilgili fikir ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz