Ana Sayfa Haberler Mucize Doktor 2 Nisan Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Mucize Doktor 2 Nisan Neden Yok? Neden Yayınlanmadı?

Mucize Doktor 2 Nisan

Mucize Doktor 2 Nisan‘da yayınlanacak mı sorusunun cevabı belli oldu, en çok izlenen dizisi 29. bölüm neden yok sorusu çokça soruluyor.

Türkiye’de en çok izlenen ve merakla beklenen diziler arasında olan dizimizin 28. bölümü 26 Mart akşamı yayınlandı, fakat bu bölüm önceden çekilmişti.

Bildiğiniz üzere dünya gelenlinde büyük bir Corona virüs salgını var, gerekli önemler alınmaz ise savaştan daha büyük sorunlara ve ölümlere yol açabilir. Ülkemizde bu durumun gayet farkında ve alınabilecek tüm önlemleri almış bulunmakta.

Mucize Doktor 29. Bölüm Neden Yok?

Bu sorunun cevabı oldukça belirli, aslında pek çok dizinin başına gelen durumla aynı.

Dizi Corona virüs nedeni ile 29. bölüm çekimlerini tamamlayamadı, yarım kaldı, bu yüzden 2 Nisan akşamı ekranlarda olmayacak.

Bildiğiniz üzere dizimiz Medical Park Pendik hastanesinde çekiliyor ve şuanda virüsün en tehlikeli olduğu yer de haliyle hastahaneler. Oyuncuların ve ekip çalışanlarının güvenliği için çekimlere ara verilmişmitir.

Hatta dizimiz en ilk ara verenler arasındandır, diğer yapımlarda sırasıyla ara verdi elbette halen devam eden birkaç yapım var. Tabi ki sağlık paradan çok daha önemli!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 gibi insanları bu zor zamanda güldürmeye çalışan yapımlar da var, kendilerine seyircisiz olmalarına rağmen devam ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Ülkemizin ve dünyada diğer ülkelerin bu zor zamanı en az zayiat ile atlamaları dileği ile.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz