Ana Sayfa Güvercin Güvercin Devam Edecek mi, Bitti mi, Final mi Oldu?

Güvercin Devam Edecek mi, Bitti mi, Final mi Oldu?

Güvercin Bitti mi?

Güvercin bitti mi sorusunun net cevabı ile karşınızdayız, Devam edecek mi sorusu hayranları tarafından sorulmaya devam ediyor.

Bildiğiniz üzere reyting yarışı zor ve bir o kadar da acımasız, aylarca emek verdiğimiz yapım bir anda sonlanma kararı alabiliyor. Kanallar arası bu reyting yarışı programlara ve dizilere yansıyor. Yani aslında iyi olan fakat çok tepki toplayan ve enteresan sahnelere sahip olmadığı için sonlanan pek çok yapım mevcut.

Güvercin Bitti mi?

Şuan yayına devam ediyor fakat reyting yarışında başarısız oldu, oldukça düşük değerler ile karşılaşan dizi farklı sorunlar ile de karşılaşmaya başladı. Örneğin bölüm yetiştirememe ve set içi huzursuzluklar.

(09/04/2020) Yeni bir haber geldi, dizi devam edebilir, lütfen tıklayınız: Güvercin Dizisi Devam Edebilir!

Dizi 5 Nisan 2020 tarihinde 15. bölümün yayınlanması ile birlikte final yapacak.

Devam edecek mi sorusu 22 Mart akşamı alınan düşük reyting sonrası sorulmaya başladı. Daha sonra senaryolar yazılmaya başlandı. Corona virüs ve diğer mali sebepler. Fakat, bence asıl sorun reyting. Çünkü, her ne kadar mali bir sorun olsa da iyi reyting alan yani beğenilen bir dizi kesinlikle kanal tarafından desteklenir.

Elbette ülkemizde ve dünya genelinde son yaşanan olaylarında etkisi vardır. Hatta bu etkiler çok ciddi boyutlarda ve ortada büyük bir mali sorunun olduğu acı bir gerçek.

Umuyoruz ki, yerine daha güzel bir yapım gelir ve Güvercin dizisi ekibi de daha güzel yapımlarda rol almayı başarır, kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz