Ana Sayfa Güvercin Güvercin Dizisi Devam Etme Kararı Alabilir, Sete Çıkıyor!

Güvercin Dizisi Devam Etme Kararı Alabilir, Sete Çıkıyor!

guvercin-dizisi-devam-edebilir
Güvercin Dizisi Devam Edecek Mi?

Güvercin dizisi edindiğimiz son bilgiler ışığında devam etme kararı alabileceği sinyali verdi. Dizinin sıkı takipçileri için umut var!

Geçtiğimiz günlerde edindiğimiz bilgiler ile Güvercin dizisinin sona ereceği üzerine bir makale ele almıştık (Makaleye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.). Ancak son gelen bilgilere göre Güvercin dizisi ekranlardaki yerini korumak isteyebilir.

Güvercin Dizisi Devam Edebilir

2 adet stok bölüme sahip olduğunu öğrendiğimiz dizide ay başında sete çıkma kararı alındığını belirtelim. Öyle ki dizi için yalnızca final bölümünün sunulup ardından ekranlara veda edeceğini sanıyorduk. Ancak izlenme sayısı yüksek olursa yazın da devam edebileceğini öğrendik.

Gelecek günlerde Güvercin dizisinin stok 2 bölümünü izlenme oranını artırmak gerekli. Dizinin sıkı takipçileri zaten her bölümü izliyor. Ancak bu dizi bitmesin devam etse güzel olur gibisine düşünen arkadaşların da önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan bölümleri izlemesi büyük önem arz ediyor. Öyle ki dizinin geleceği buna bağlı.

Pastel Film tarafından yapımcılığı üstlenilen Güvercin dizisi için son olarak söyleyeceklerimiz: Dizi, 2 bölüm daha yayınlanacak ve duruma göre yazın da yayınlanmaya devam edip etmeyeceği kararını alacaktır. Devam etmeseler dahi ay başında set çalışmalarının başlayacağını ve en kötü ihtimal ile final bölümünün çekileceğini biliyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Güvercin dizisi çekimleri ilerletmeli mi yoksa sona ermesinde bir sakınca yok mu? Ekip ay başında sete çıkacak, final bölümü mü yoksa devam bölümleri mi çekecek meçhul. Yorum yapmayı unutmayınız. Sağlıkla kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz