Ana Sayfa Hekimoğlu Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar Kimdir? Kaan Yıldırım Dizileri

Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar Kimdir? Kaan Yıldırım Dizileri

hekimoglu-mehmet-ali-caglar-kimdir
Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar Kimdir?

Hekimoğlu dizisinin hırslı ve en eleştiren karakteri Mehmet Ali Çağlar Kimdir? Karaktere can veren Kaan Yıldırım dizileri, yaşı boyu.

Diziler arasında rekabetini başarı ile yerine getiren Hekimoğlu dizisi büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Son zamanlardaki korona virüsü salgını sebebi ile de sağlık çalışanlarına olan ilgi arttı. Bu sebeple dizi her zamankinden fazla takip edilmektedir. Bir doktorun veya hemşirenin çektiği zorlukları ve hastasını kurtarmak için gerçekten çok çalıştığı ve strese girdiğini görüyoruz. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Hekimoğlu dizisi tüm oyuncularını liste halinde görmek için tıklayınız: Hekimoğlu Tam Oyuncu Listesi

 

Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar Kimdir?

Dizide önemli karakterlerden biridir. Nöroloji uzmanı olan ve işinde iyi olmak için gerçekten elinden geleni yapıp çok çalışan bir doktordur. Geçmişinde sıkıntılı ve yoksul bir hayat çekmiştir. O hayata tekrar geri dönmemek için duvarlar örmeye ve elinden geldiğince hem maddiyatını artırıp hem de giyimi-bakımı ile ilgilenen biridir.

 

Mehmet Ali elinden geldiğince iyi olmaya çalışıyor dedik. Bunun sebebi henüz yeteneklerinin kısmen de olsa hırsının gerisinde olmasıdır. Yani hırsı şu anda daha baskın durumdadır. Bu da elbette kendisini yetersiz hissettirmekte ve yeri geldiğinde de mutsuz ve huysuz olmasına sebep olmaktadır.

 

Eski yaşamı sebebi ile kendini seviye atlatmak ister. Eğer bulunduğu seviyeyi beğenmezse yine artırmak için elinden geleni yapmaktadır. Ateş’e büyük saygı duymaktadır. Ancak Ateş’i en çok eleştiren de yine kendi olmasına karşın Ateş’e en çok benzeyen de odur. Kendisi bunu inkar etse de Ateş’in bazı yönlerini taklit etmekten geri duramaz.

Ateş her şeyin farkındadır ve yeri geldiğinde eğer işin halledilmesi gerekiyorsa Mehmet Ali’nin geçmişi ile ilgili bazı laflar eder ve sinirini bozar. Ateş, Mehmet Ali ile nasıl baş edeceğini biliyor.

Mehmet Ali’nin sabırsız ve doyumsuz kişiliği onu kötü biri yapıyor demeyelim. Özünde gerçekten hastalarını önemseyen ve iyi biridir. Ancak geçmiş yaşamı onu bu duruma dönüşünceye değin yoğurmuştur.

Hekimoğlu dizisi Nöroloji Uzmanı Mehmet Ali Çağlar zaman zaman hatalar yapsa da dizide kilit karakterlerden biridir. Bu seviyeye gelmek için kimilerinden çok daha fazla çalışmış ve çabalamıştır. Ünvan ve eski yaşamına nazaran iyi bir maaşla hayatına devam etmektedir. Olduğu yerde kalmaya da hiç niyeti yoktur.

 

Kaan Yıldırım

Yaşı: 24 Aralık 1986
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 70 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Ezgi Eyüboğlu

24 Aralık 1986 İstanbul doğumludur. Sevilen oyuncu 2016 senesinde Ezgi Eyüboğlu ile evlenmiştir. Eğitimine önem veren Kaan Yıldırım İngiltere üniversitesinde pazarlama uzmanı olarak kendini geliştirmiştir. Pazarlamacı olmak yerine oyuncu olmayı tercih eden başarılı oyuncu Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimleri aldı. Ayrıca özel oyunculuk dersleri ile de kendini geliştirmeye devam etti.

Yer aldığı ilk profesyonel yapım, Kayıp dizisi oldu. Dizide Kadir rolü ile karşımıza çıkmıştı. Ancak en çok tanınmasını sağlayan dizi Ulan İstanbul dizisi olmuştu. Burada Ferdi rolüne can vermişti. 2014-2015 senesinde Ulan İstanbul dizisi oldukça rağbet görmekte idi.

 

Kaan Yıldırım dizileri, daha önce oynadığı diziler nelerdir:

  • Kayıp (Kadir)
  • Adı Mutluluk (Batu)
  • Ulan İstanbul (Ferdi)
  • Klavye Delikanlıları (Kerem)
  • İnsanlık Suçu (Cemal)
  • Halka (Kaan)

 

Mehmet Ali ile ilgili siz de kendi fikirlerinizi belirtmek isterseniz lütfen yorum yapınız. Hırsı, Mehmet Ali‘yi nereye sürükleyecek?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz