Ana Sayfa Hekimoğlu Hekimoğlu Emre Acar Kimdir? Aytaç Şaşmaz Dizileri, Yaşı

Hekimoğlu Emre Acar Kimdir? Aytaç Şaşmaz Dizileri, Yaşı

hekimoglu-emre-acar-kimdir
Hekimoğlu Emre Acar Kimdir?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu dizisinde Kardiyoloji uzmanı Emre Acar Kimdir? Karaktere hayat veren Aytaç Şaşmaz dizileri?

Ülkemizde ve tüm Dünya’da korona salgını sebebi ile birçok ölümler yaşanırken sağlık çalışanlarına ve özelliklere doktorlara olan ilgi artmaktadır. Ellerinden gelen çalışmaları sunmaya ve hastasını kurtarmaya çalışan gizli birer kahraman olarak aramızda dolaşıyorlar. Farklı bir bakış açısı kazanıyorlar çünkü öğleden önce bir hastayı çok zor bir durumdan kurtarmıştır ve artık öğleden sonra bir kafede çay içiyordur. Aynı bakış açısından bakamıyor olmamız oldukça normaldir.

Sağlık çalışanlarının değerini göstermek ve ortaya senaryosu güzel bir dizi getirmek amacı ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizi büyük ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Kardiyoloji ve Yoğun Bakım Uzmanı olarak görev yapan Emre Acar hakkında konuşacağız. Karaktere oyunculuğu ile hayat veren isim Aytaç Şaşmaz oldu!

Hekimoğlu yeni oyuncular ve oyuncu listesini görmek için lütfen tıklayınız: Hekimoğlu Tüm Oyuncular

Hekimoğlu Emre Acar Kimdir?

Ateş’in önemli bir takipçisidir. Hastanede Kardiyoloji ve Yoğun Bakım Uzmanı olarak doktorluk hayatına devam etmektedir. Oldukça azimli ve öğrenmeye açık bir gençtir. Ne var ki geçmişi oldukça sıkıntılı olmuştur. Babasının terk etmesi ile alkolik annesine bakmak ve onunla ilgilenmek zorunda kalmıştır. Yani zengin ve yakışıklı görünmesi sebebi ile çok da imrenilecek bir yaşama sahip olduğu anlamına gelmez. Kalbi kırıklıklar ve terk edilmişlik duygusu ile doludur.

Ateş Hekimoğlu’na kendini beğendirmek bir nevi onu kendi babasının yerine koymak ve ondan onay almak ister. Ateş ne derse ikiletmez ve uymaya çalışır. Ateş’in kuklası olmadığını gösterebilmek adına arada bir özgün olarak kararlar alır ve uygulamaya koyar. Ne kadar başarılı olup olmadığı senaryo ilerledikçe göreceğimiz şeylerdendir.

Zengin, yakışıklı ve kendini beğenmiş görüntüsünün altında hassas ve derin bir insandır aslında. Özel olarak ilgilendiği bazı hastalarına karşı tutum ve tavırlarından bunu anlayabilirsiniz.

Aytaç Şaşmaz

Yaşı: 5 Ağustos 1994
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.

5 Ağustos 1994 İstanbul doğumludur. Sevilen oyuncu en çok Söz dizisinde rolünü gerçekleştirdiği Feyzullah karakteri ile tanınmaktadır. Genç oyuncu burada gösterdiği performanstan önce Kötü Çocuk filminde Ömer rolü ile karşımıza çıkmıştı. Şu sıralar Hekimoğlu dizisinde yer edinen Aytaç Şaşmaz başarılı bir oyuncu profili sergiliyor. Gelecekte birçok projede karşımıza çıkacağını düşünüyoruz.

Emre hakkında ne düşünüyorsunuz. Evet biraz sinsi ve umursamaz bir görüntüsü var ancak iyi bir insan olduğu görünmektedir. Siz de düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz