Ana Sayfa Hekimoğlu Hekimoğlu İpek Tekin Kimdir? Ebru Özkan Saban Dizileri

Hekimoğlu İpek Tekin Kimdir? Ebru Özkan Saban Dizileri

hekimoglu-ipek-tekin-kimdir
Hekimoğlu İpek Tekin Kimdir?

Hekimoğlu dizisinin Endokrinoloji uzmanı ve güçlü kadını İpek Tekin Kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren isim Ebru Özkan Saban!

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizisi Hekimoğlu ile devam ediyoruz. Karakterlerin her biri birbirinden farklı ve kendine özgü. Özellikle Ateş karakteri internette en çok aranan dizi oyuncularından oldu.

Tüm oyuncu kadrosunu görmek için lütfen tıklayınız: Hekimoğlu Tam Oyuncu Listesi

Son zamanlarda karakter tanıtımı ve bu karakterlere hayat veren oyuncular hakkında bilgiler verdiğimiz içeriklere yönelmiştik. Sırada İpek Tekin var. Güçlü ve sosyal bir kişilik olarak karşımıza çıkacak.

Hekimoğlu İpek Tekin Kimdir?

Dizide Orhan’ın ardından Ateş’i en iyi şekilde anlayan karakterlerden biridir. Ancak anlamış olması Ateş’e anlayışlı olacağı anlamına gelmemektedir. İpek, Tıp Fakültesi Dekanı ve hastane yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça güçlü yapısı ile yönetimi başarı ile yerine getirebilecek bir kadındır.

Orhan ve Ateş’in üniversiteden arkadaşıdır. Orhan’ı ve Ateş’i oldukça iyi tanımaktadır. Üniversite zamanlarından bu yana yıllardır flört yapsalar dahi bir türlü sağlıklı bir ilişki kuramamışlardır. Ateş’le geçinmek öyle pek kolay değildir. Zaten İpek Tekin dominant yapısı ile hırslı ve tuttuğunu koparan bir kadındır.

Karakteri ve aynı zamanda bir karşı cins olarak Ateş tarafından beğenilen İpek Tekin gelecek dönemde Ateş’le bir ilişkiye başlayabilir mi birlikte göreceğiz. Bunun yanında İpek, Ateş’i mümkün olduğunca çok hastaya ulaştırarak birçok kişiye şifa olmasını istemektedir. Ancak Ateş halen daha farklı olan, spesifik olan hastalarla ilgilenmektedir. İpek bu konu ile ilgili nasıl baş edeceğini bilen bir kadındır.

Ebru Özkan Saban

Yaşı: 18 Kasım 1978
Boyu: 1.73 m
Kilosu: 55 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Ertan Saban

18 Kasım 1978 Ankara doğumludur. Yer aldığı projelerde gösterdiği çabası ve performansı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir.

İlk profesyonel proje deneyimini Kabuslar Evi: Bir Kış Masalı isimli filmde gerçekleştirmiştir. Burada performans gösterdiği rol Melisa idi. Ardından dizi ve filmlerde yer edinerek oyunculuk hayatına tecrübeler katmaya devam etti.

Ebru Özkan Saban dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

  • Gözyaşı Çetesi (Deniz)
  • Hanımın Çiftliği (Halide)
  • Hayatımın Rolü (Ela)
  • Not Defteri
  • Paramparça (Dilara)
  • Şahin Tepesi (Melek Özden)

İpek Tekin hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de oldukça güçlü bir karakter yapısına sahip değil mi? Yorum olarak belirtebilirsiniz. Sağlıkla kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz