Ana Sayfa Hekimoğlu Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir? Damla Colbay Dizileri, Boy

Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir? Damla Colbay Dizileri, Boy

Ekranlarımızın yeni sevilen yapımı Hekimoğlu Zeynep Can kimdir sorusu ve Damla Colbay kimdir, dizileri, boyu ve yaşı.

Farklı düşünce yapısına sahip doktorumuz diziyi daha güzel bir hale getiriyor. Bildiğiniz üzere son zamanlarda farklı yapım görmek, üniversiteden mezun olunca iş bulmak kadar nadir ve zor bir durum, yinede umudumuzu yitirmek yok.

Aşk dizilerinden baygınlık geçirecekken, uyarlama da olsa bu tarz biraz farklı yapımlar bekliyoruz. Yakın zamanda Mucize Doktor ve Öğretmen dizileri de uyarlandı ve gayet de beğeni topladı, umalım ki ileri zamanlarda da bizler bu tarz güzel konular üretebilelim.

Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir?

Şefkat sahibi güzel doktorumuz insanlarla bağ kurmayı ve onlara yardım etmeyi çok sever. Fakat, ne yazık ki mesleği çok ciddi ve yeri geldiği zaman çok sert olmanı gerektiren bir meslektir. Bundan dolayı zamanla daha ciddi ve bir önceki halinden daha sert olur.

Elbette bu karakter değişiminin farklı sebepleri vardır. Ateş’i anlamaya çalışmak! Yani eğer onun gibi davranırsa onu daha iyi anlayabileceğini düşünür.

Birbirlerine çok zıt bir yapıya sahiplerdir, ne yazık ki bazen bu sorun oluşturur. Her şey bir yana o bağışıklık sistemi uzmanıdır ve işinde oldukça iyidir.

Sonuç olarak karşımızda güzelliği ile dikkat çeken fakat işinde çok ciddi olan bir doktorumuz vardır ve ekibin önemli bir parçasıdır.

Damla Colbay Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

Yaşı: 14 Ocak 1993
Boyu: 1.66 m
Kilosu: 52 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.

14 Ocak 1993 İzmir doğumlu genç bir oyuncudur. Sevilen oyuncu ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Kara Para Aşk dizisinde Demet rolü ile elde etmiştir. Dizi 2014-2015 senesinde ekran karşısında idi. Damla Colbay eğitimine önem vermiştir. Nitekim Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Bununla birlikte yeteneğine de tecrübe katmak isteyen oyuncu, dizi film ve tiyatro oyunları ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Damla Colbay Dizileri

  • Kara Para Aşk (Demet)
  • Hayat Mucizelere Gebe (İnci Temizyürek)
  • İçerde (Eylem)
  • Zengin ve Yoksul (Aysel Taştan)

Bu makale ile Hekimoğlu Zeynep Can kimdir sorusunu güzelce cevaplamış olduk, daha fazlası için kategorilere bakmayı unutmayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz