Ana Sayfa Haberler Savaşçı 97, 98, 99.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih!

Savaşçı 97, 98, 99.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Tarih!

Savaşçı 97, 98, 99.Bölüm Ne Zaman

Ekranların çok sevilen dizisi Savaşçı 97, 98, 99.Bölüm ne zaman yayınlanacağı belirlendi! Yakın zamanda son 3 bölüm başlıyor!

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen dizimizin ne olacağı merak konusuydu ve netleşti, son 3 bölüm yayınlanacak ve bu en kısa sürede gerçekleştirilecek.

Bildiğiniz üzere çarpıcı hikayesi ve yapısı ile sıradan aşk dizilerinden bir adım uzaklaşması ile beraber pek çok izleyicinin ilgilisi kendisine çekmeyi başarmıştı. Fakat, ne yazık ki sona biraz daha yaklaşıyoruz ve yakında sonlanacak.

Bu tip diziler biraz maliyetli ve riskli. Çünkü, drama daha basit bir olay ve pek çok yapımcı da bunun farkında, herkesi kolayca üzebilir ve ağlatabilirsin, fakat kolay bir şekilde güldüremez veya heyecana sürükleyemezsin.

Savaşçı 97, 98, 99.Bölüm Ne Zaman Başlıyor?

Mayıs’ın ilk haftasına kadar yayınlanacak!

Tarih belirlendiği halde neden tam bir gün yok, elbette Korona Virüs dostlarım, ülkemizde on binler hasta ve yüzlercesi ne yazık ki hayatını yitirdi.

Durum bu kadar ciddi iken son 3 bölüm çekmeye çalışan ekip çok zorluklar çekiyor ve işi riske atmamak için işi yavaştan alıyor. Yani çekimler hedeflenen sürede biter ise her hafta yeni bölüm izleyeceğiz!

En azından zaman belirlendi ve kesin olarak yayınlanacağını biliyoruz!

Bu bölümlerin her biri 150 dakikadan oluşacak ve 99. bölümü ile dizimiz final olacak.

Son zamanlarda bu tarz bir yapım izlemediğimiz için bu biraz üzücü olacak, mesela diğer aşk dizilerinden herhangi biri bitse çokta umurumda olmazdı, fakat aksiyon yapımları oldukça az heleki Türk dizi sektöründe.

Tabi işin maliyetli olması ayrı bir neden ve de bir o kadar zor bir iş olması.

Savaşçı 97, 98, 99.Bölüm ne zaman konumuzun sonuna geldik, daha fazlası için haber kategorisinden bizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz