Ana Sayfa Haberler Zemheri Devam Edecek mi, Bitti mi, Final mi Oldu?

Zemheri Devam Edecek mi, Bitti mi, Final mi Oldu?

Zemheri Devam Edecek mi?

Zemheri devam edecek mi sorusu nihayet açıklığa kavuştu, konusu hiç fena olmayan dizimiz bitti sayılır, final tarihi belli oldu!

Ekranların sevilen dizilerinden biri olmaya çok yaklaşmıştı, lakin yarıştığı rakip diziler başarılar elde ederek yolunda devam etti, yani aslında dizinin çok kötü oluşu değil rekabet yüzünden sonlanıyor cümlesini çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

Bildiğiniz üzere Öğretmen dizisi son zamanlar büyük bir ilgi topladı, hal böyle olunca rakiplerine karşı galip gelmeye başladı. Elbette rakip kanallarda yeni stratejiler belirledi ve iyi reyting almayan dizilerini yayından kaldırma kararı aldı, tabi ki yerine daha iyi yani daha çok reyting toplayabilecek bir yapım hazırlamak için.

Zemheri Bitti mi?

Öğretmen dizisi ve o gün yayınlanan diğer dizlere ile reyting rekabeti yapamadığı için dizi sonlandırılmıştır.

18 Mart Çarşamba günü 10. bölümü ile dizimiz bitmiş bulunmakta yani final bölümü 10. bölüm oldu diyebiliriz.

Proje aşamasında iken pek çok zorluklar ile karışıklığın üstesinden gelip bu projeyi başlatsalar da ne yazık ki işler onların istediği gibi ilerlemedi, yine de onların gösterdiği emeklere çok teşekkür ederiz.

Fox TV son zamanlarda oldukça başarılı diziler çıkarmaya başladı, fakat ben bu durumdan biraz şikayetçiyim çünkü çok ama çok fazla duygusal yani drama dizileri mevcut, insan gülmek için veya eğlenmek için bir program veya yapım izlemeyi mum ışığı ile arıyor.

Bakalım ilerleyen günlerde Show TV hangi adımları atacak, çünkü favori dizi sayısı oldukça azaldı, yeni projeleri merakla bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz