Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Fatma Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Fatma Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

0
fatma-oyunculari-guncel-oyuncu-kadrosu
Fatma Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Fatma dizisinin tam oyuncu listesi için kolları sıvadık. Müthiş bir dizi ile karşı karşıyayız! Tüm oyuncuların ve oynadıkları karakterleri sizlere sunduk.

Gelecek zamanlarda tahminen 2021 yılı için hazırlanan dizinin ilgi çekici bir konusu var. Netflix‘in basına verdiği yeni bilgilere göre Fatma dizisi güzel bir konu ile platformda yayınlanacak.

Güçlü kadın karakteri ile karşımızda çıkan Fatma hapse atılan kocasını çıkarmak için elinden geleni yapar. Hapisten çıkma vakti geldiğinde ise kocası ortadan kaybolmuştur. Onu bulmak için büyük bir dirayetle yoluna devam eden Fatma bu uğurda birçok can alacağa benziyor.

İlgi çekici konusu sebebi ile Türkiye’de ve diğer birçok ülkede izlenme potansiyeli yüksek bir dizi olarak görünüyor.

Yapımcılığını Başak Abacıgil‘in üstlendiği ve Özgür Önürme‘nin kaleminden çıkan Fatma dizisi başarılı olması yurt dışı için güzel içerik üretmemizi sağlayacaktır.

Oyuncu kadrosuna katılan yeni oyuncular oldukça yazımızı güncel tutarak çeşitli ekleme ve çıkarmalar yapmaya devam edeceğiz. Takip etmeyi unutmayın!

Fatma Oyuncuları

 • Cansu Dere (Fatma)

Fatma Oyuncu Kadrosu

Cansu Dere

Yaşı: 14 Ekim 1980
Boyu: 1.77 m
Kilosu: 57 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor.

14 Ekim 1980 Ankara doğumludur. Güzel oyuncunun yer aldığı projeler her zaman ses getirmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. 2000 yılında Miss Turkey yarışmasında göstermiş olduğu 3.’lük başarısı ile gözler önüne çıkmıştır. Modellik yapmaya başlayan Cansu Dere bir yandan da özel oyunculuk eğitimleri almaya karar ermiştir.

Edindiği oyunculuk tecrübelerini Metro Palas dizisi ile görmüş bulunduk. Dizide yer aldığında seneler 2004 idi. Sıla dizisi, Cansu Dere için ayrı bir öneme sahiptir. Nitekim, ilk başrol oyunculuğunu bu dizi ile elde etmişti. Yine seneler 2006 yılını gösteriyor idi. 2 yıl gibi kısa bir sürede kendini hızlıca geliştirip, eğitimlerine önem veren Cansu Dere sevilen bir oyuncu haline geldi. Cansu Dere’nin en çok tanınmasını sağlayan dizi ise elbette Ezel olmuştur. Burada göstermiş olduğu Eyşan performansı ile büyük beğeni toplamıştır.

Cansu Dere dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

 • Alacakaranlık
 • Avrupa Yakası
 • Metro Palas (Nazan)
 • Güz Yangını (Ceylan)
 • Sıla (Sıla)
 • Altın Kızlar
 • Ezel (Eyşan Atay)
 • Muhteşem Yüzyıl (Firuze)
 • Anne (Zeynep Güneş)
 • Ferhat ile Şirin (Banu Karalı)

Yeni oyuncuların katılması ile derhal listemize eklemeler yapacağız! Sağlıklı günler dileriz!

DÜŞÜNCENİ YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz