Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Fatma Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Fatma Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Fatma dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Fatma ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Fatma hangi kanalda? Dizi için yayın platformu Netflix oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Fatma Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Özer Feyzioğlu oldu. Kendisi daha önce 4 projede yönetmen olarak 2 projede ise yapımcı olarak yer almıştı.

2 projede ise yazar olarak çalışan Özer Feyzioğlu oldukça çeşitli tecrübeleri kendisine katmış durumda.

Yönetmeni olarak çalıştığı işlere Çep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ve Eypio: Naim projelerini örnek gösterebiliriz.

Fatma Yapımcısı

Yapımcı şirket Idea Film Creatives tarafından yapılmaktadır. Şirket daha önce bu isimde başka projede yer almamıştı. Şirket için, Fatma dizisi ilk proje olarak görülmekte.

Yapımcı koltuğunda Başak Abacıgil ve Pelin Diştaş Yaşaroğlu oldu. Değerli yapımcılardan olan Başak Abacıgil daha önce 17’den fazla yapımda yapımcı olarak çalıştı.

Bunlar arasında Küçük Sırlar, Çakıl Taşları, Kavak Yelleri, Derdest ve Es-Es dizileri örnek gösterilebilir.

Pelin Diştaş Yaşaroğlu ise daha önce 16’dan fazla projede yapımcı olarak çalışmıştı. Bunlar arasında Çukur, Çarpışma ve Kuzgun gibi yapımlar var.

Oldukça güçlü yapımcılar eşliğinde dizi çekimlerinin tamamlandığını belirtelim.

Fatma Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim Özgür Önürme oldu. Başarılı senarist daha önce Akvaryum ve Dün Bugün Yarın projelerinde senaryo yazarı olmuştu.

Sanat yönetmenliği, genel yönetmen olduğu projeler de bulunmaktadır.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Fatma dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Fatma Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz