Ana Sayfa EDHO (Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz) EDHO Cezaevi Türkücü Kimdir? Onur Şan Yaşı, Boyu

EDHO Cezaevi Türkücü Kimdir? Onur Şan Yaşı, Boyu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – EDHO dizisinde Cezaevi Türkücü kimdir ve canlandıran Onur Şan yaşı, boyu, dizileri gibi bilgiler var!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Kendisi hakkında oldukça az bilgi bulunmaktadır. Bilgi edindikçe yazımızı güncel hale getireceğiz.

EDHO Cezaevi Türkücü Kimdir?

Canlandıran:Onur Şan
Yaşı:24 Temmuz 1981
Nereli:Sivas
Kilosu:71 kg
Boyu:1.78 m
Eşi / Sevgilisi:Seda Sayan (2008-2010)

Alparslan’ın başı büyük dertte. Hapiste zor zamanlar yaşıyor. Başı devamlı belada. Düşmanlarının onu en savunmasız anda öldürme çabaları var.

Hızır da Alparslan’ı korumaya çalışmak için masaya oturacak. Elinden geleni yapıp onu oradan çıkarmak isteyecek.

Garibanları koruyan Alparslan, şimdi kendi gariban duruma düştü. Ona orada kim yardım edecek ve kendini nasıl koruyacak merak konusu.

İşte bu zor durumda cezaevinde türkü söyleyen, bağlaması ile insanların dertlerine ortak olan Onur Şan olacak. Kendisi, herkesin derdini sorgulamasına sebep olacak.

Onur Şan Kimdir?

24 Temmuz 1981 Sivas doğumludur. Eğitimini İTÜ Konservatuvar Şan Bölümü’nü başarı ile bitirdi. 8 yaşından beri bağlama çalmaya başlamıştır.

Birçok türkü ve bağlama projesi olmuştur. Oldukça sevilen bir türkücü olarak yer aldığı projelerde güzel performanslar göstermiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini ise 2004 senesinde Türkü Filmi dizisinde yer alarak elde etmiştir. Sonrasında Akasya Durağı dizisinde Seyit rolü ile 43 bölüm oyunculuk yapmıştır.

Özel oyunculuk dersleri de alarak kendini geliştiren ve başarılı bir oyuncu-türkücü olan Onur Şan son olarak EDHO dizisinde cezaevinde türkü söyleyen bir karakter ile ekran karşısında olacak.

Son zamanlarda EDHO dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Cezaevi Türkücü rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Onur Şan Dizileri

  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Akasya Durağı
  • Ayrılık
  • Yaşanmış Şehir Hikayeleri
  • Zeytin Dalı
  • Türkü Filmi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz