Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Ahmet kimdir? Kaan Berk Gültekin Yaşı

Beni Bırakma Ahmet kimdir? Kaan Berk Gültekin Yaşı

Genç oyuncu Beni Bırakma Doktor Ahmet kimdir ve canlandıran Kaan Berk Gültekin kaç yaşında, Kaan Berk Gültekin dizileri ve Kaan Berk Gültekin boyu gibi detaylar.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

Beni Bırakma Ahmet kimdir?

Canlandıran: Kaan Berk Gültekin
Yaşı: 7 Ağustos 1997
Nereli: Ankara
Kilosu: 80 KG
Boyu: 1.88 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor.

Karakterimiz dizimizde Doktor olarak rol almaktadır, güler yüzü ile sevilen bir isimdir, çevresindeki insanların dikkatini kolayca çekebilir.

Bu arada Emre ile yakın arkadaştır, onun ve sevdiği kadın Zeynep‘in çektiği sorunlardan haberdardır, o da kendince arkadaşlarına yardım etmeye çalışır, fakat ne yazık ki her şey kontrol dışıdır.

 

Kaan Berk Gültekin kimdir?

1997 yılında doğan genç isim Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ayrıca oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezinde almış ve kariyerinin ilk, en önemli adımını böylelikle atmış bulunmaktadır.

 

İlk dizi deneyimini 2014 yılında Beni Affet yapımı ile ilk dizi tecrübesini yaşamıştır. Yani genç oyuncunun kariyerinin başlangıcına 2014 yılı diyebiliriz. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 2 projede yer almıştır.

Son zamanlarda onu günlük dizilerde görüyoruz, ve üstlendiği rollerin üstesinden gelebilmesi ileride daha önemli, ve güzel rollerde bulunacağını düşünüyoruz.

 

Kaan Berk Gültekin dizileri

  • Beni Affet

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz