Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Zeynep kimdir? Sıla Özlem Önemli Dizileri

Beni Bırakma Zeynep kimdir? Sıla Özlem Önemli Dizileri

Güzel oyuncu Beni Bırakma Zeynep kimdir ve canlandıran Sıla Özlem Önemli, Sıla Özlem Önemli boyu, Sıla Özlem Önemli kilosu, Sıla Özlem Önemli sevgilisi ve Sıla Özlem Önemli oynadığı diziler.

 

Beni Bırakma Zeynep kimdir?

Canlandıran: Sıla Özlem Önemli
Yaşı: 1999
Nereli: Ankara
Kilosu: 53 KG
Boyu: 1.65 m
Eşi / Sevgilisi: Bilinmiyor.

 

Zeki olan olan karakterimiz ne yazık ki bazı kararlar alırken hatalar yapmış ve bu yüzden çevresindeki insanların, onu seven insanların zarar görmesine neden olur.

Emre ile birbirlerine aşıklardır, fakat Emre’nin annesi onu kabul etmez, eskiden yaşadıkları olaylar bu konuda şüpheye düşmelerine yol açar. Kendisi tıp öğrencisidir, ve gelecekle ilgili güzel planları ve hayalleri vardır. Fakat, geçmişte aldığı kararlar bir türlü yakasını bırakmaz.

 

Sıla Özlem Önemli kimdir?

1999 yılında doğan genç isim henüz kariyerinin ilk aşamalarındadır. Yani basamakları yeni çıkmaya başlamıştır. Bu arada genç oyuncu Ankara doğumludur, ve ilk, orta eğitimini de burada tamamlamıştır.

Güzelliği ile dikkat çeken oyuncumuz Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirerek oyunculuk eğitimini tamamlamıştır.

 

İlk projesi bu günlük dizidir, fakat bu dizide rol aldığı yüzlerce bölüm hem onun tanınması açısından hem de tecrübe açısından büyük bir değere sahiptir. Güzel oyuncunun ilerleyen yıllarda daha çok yapımda yer alacağını düşünüyoruz.

 

Sıla Özlem Önemli dizileri

  • Bu proje genç oyuncunun ilk projesidir.

Diğer oyuncular için Beni Bırakma Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz