Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Sıla kimdir? Sude Doğar Yaşı, Boyu

Beni Bırakma Sıla kimdir? Sude Doğar Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Beni Bırakma dizisinde Sıla kimdir ve canlandıran Sude Doğar yaşı, Sude Doğar boyu, Sude Doğar dizileri gibi bilgileri hazırladık.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Beni Bırakma Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Beni Bırakma dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Beni Bırakma Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Beni Bırakma Sıla Kimdir?

 

Canlandıran: Sude Doğar
Yaşı: 8 Kasım 1997
Nereli: İstanbul
Kilosu: 52 kg
Boyu: 1.67 m
Eşi / Sevgilisi:

 

Tarık ile birlikte olmaya çalışan ve onun etrafında dönüp dolanan bir karakterdir. Sıla, Tarık ve Kerem arasında dönen olaylar söz konusu.

Birçok olayın göbeğinde Sıla yer almakta. Mutlaka birçok olay Sıla karakterine bağlanmakta ya da Sıla’nın bu işlerde bir parmağı olmakta.

İzleyici tarafından önce Sıla’nın Tarık’ın peşini bırakmasını isteyen çok insan oldu. Sonra ise bu görüşten vazgeçildi. İzleyicileri, oldukça tutkulu bu Sıla karakterine.

 

Sude Doğar Kimdir?

8 Kasım 1997 İstanbul doğumludur. Eğitimine ODTÜ Matematik Bölümü’nü okuyarak devam etmektedir. Oyunculuk ve tiyatro ile yakından ilgilenmektedir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Beni Bırakma dizisinde Sıla rolü ile elde etmişti. Bunun yanında dizide 224 bölüm oynamış, oyunculuk alanında kendine oldukaç güzel tecrübeler katmıştı.

Ne var ki dizinin 4. sezonda olmayacağı açıklandı. Bu sebeple Beni Bırakma dizisine Sıla’nın geri dönmeyeceği düşünülüyor. İzleyenler açısından Sıla karakterinin akibeti ile alakalı bir şey söylememek daha doğru.

 

Başarılı oyuncu bir süredir herhangi bir dizi projesinde bulunmadı. Özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Değerli ve güzel oyuncuyu yakın tarihte bir başka projede görmek dileği ile başarılar diliyoruz.

Son zamanlarda Beni Bırakma dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Sıla rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Sude Doğar Dizileri

  • Beni Bırakma

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz