Ana Sayfa Beni Bırakma Beni Bırakma Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Beni Bırakma Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Beni Bırakma dizisinin yönetmeni, Beni Bırakma yapımcısı ve Beni Bırakma senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Beni Bırakma ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Beni Bırakma hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı ATV oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

 

Beni Bırakma Yönetmeni

Günlük dizi olması sebebi ile yönetim kadrosu kalabalıklaşabiliyor. Bu noktada yönetmen koltuğunda 3 isim görmekteyiz. Gürses Ateş, Dilsen Kavuzlu ve Ayşe Tügen bizlere eşlik ediyor.

 

Gürses Ateş yönetmeni daha önce Sevdim Seni Bir Kere, Beni Affet, Serin Sular, Tek Türkiye, Deniz Yıldızı gibi birçok bölümü olan dizilerde gördük.

 

Aldığımız haberlere göre son zamanlarda Acemi Anneler dizisinde yönetmen olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Genel anlamda günlük dizilerde çözümcü bakış açısı ile içerik yönetmenlik yaptığını belirtebiliriz.

 

Dilsen Kavuzlu ise daha önce ilk defa Beni Bırakma dizisi ile yönetmenlik yapmıştır. Bu noktada profesyonel anlamda ilk tecrübesi olmasına karşın oldukça güzel iş çıkarmaktadır.

Ayşe Tügen de bir diğer yönetmenimiz. Beni Bırakma dizisinden önce Deniz Yıldızı dizisinde yönetmen olarak çalışmıştı. Bu noktada tecrübeli diyebiliriz.

 

Beni Bırakma Yapımcısı

Yapımcı şirket Focus Films olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce Bez Bebek, Hayat Ağacı, Yusuf ile Kenan projelerinde yapımcı şirket olarak yer almıştı. Tecrübeli ve güçlü kadrosu ile çekimi yapılan dizi ve film projelerine yardımcı olmaktadırlar.

 

Yapımcı koltuğunda 3 isimle karşılaşmaktayız. Ayşe Medran, Nilgün Sağyaşar ve Mehmet Erişdi bizleri karşılıyor.

 

Ayşe Medran ilk defa Beni Bırakma dizisinde yapımcı koltuğuna geçmiştir. İlk tecrübesi diyebiliriz. Ancak ekip arkadaşları ile uyumlu çalışma konusunda oldukça iyi ve dizinin ihtiyaçlarını karşılamada elinden geleni yapmaktadır.

 

Nilgün Sağyaşar ise daha önce günlük dizi projelerinde çalışmış ve kendini kanıtlamış, tecrübeli bir yapımcıdır. Öncesinde Sevdim Seni Bir Kere, Beni Affet, Unutma Beni, Alın Yazım ve Deniz Yıldızı gibi projelerde yapımcı olarak yer almıştı.

 

Mehmet Erişdi yine Nilgün Sağyaşar gibi günlük dizi projelerinde çalışmış tecrübeli bir yapımcıdır. Daha önce Sevdim Seni Bir Kere, Beni Affet dizilerinde yapımcı olarak yer almıştı.

 

Ayrıca yine belirtmek gerekir ki Mehmed Erişdi de yine günlük dizi kategorisine giren Acemi Anneler dizisi için yapımcı koltuğunda yer aldığını belirtelim.

 

Beni Bırakma Senaristi

Senaryo kadromuz oldukça geniş ve tecrübeli isimlerden oluşuyor. Günlük dizi olması sebebi ile kalabalık bir yazar kadrosuna ihtiyaç duyulmakta.

Senaryo ekibine özet olarak bakıp sonrasında yer aldıkları işleri inceleyebiliriz:

 • Deniz Aydenk
 • Uğur Kandemir
 • Zeynep Kaya
 • Tolga Küçük
 • Nebahat Küçükazay
 • Necati Küçükazay
 • Melike Yılman
 • Hazel Sevim Ünsal
 • Nejdet Erdem
 • Deniz Güney İşintek
 • Nesrin Zamur

Deniz Aydenk ismini daha önce Zümrüdüanka, Sevdim Seni Bir Kere ve Ayrılık dizisinde senarist olarak görmüştürk. Ayrıca Mavi Rüya dizisinde yardımcı yönetmenlik de yapmıştır.

 

Uğur Kandemir ise Nehir dizisinde ve Alın Yazım dizisinde senaryo yazarı olarak görev yapmıştı.

Zeynep Kaya‘yı daha önce Nehir dizisinde senarist koltuğunda görmüştük. Ayrıca Oflu Hoca’nın Şifresi 2 filminde de yine yazar kadrosundaydı.

 

Tolga Küçük 2012 yılında Kaos Örümcek Ağı filminde senarist olmuştu. İkinci profesyonel tecrübesini Beni Bırakma dizisi ile elde etmektedir.

Nebahat ve Necati Küçükazay isimleri birlikte daha önce Alın Yazım dizisinde senaryo kadrosundaydı. Burada 234 bölüm beraber senaryo yazarlığı yapmışlardır. Yine ikili olarak Beni Bırakma dizisinde senaryo tarafında kalem tutmaktadırlar.

 

Melike Yılman için ilk profesyonel dizi yazarlığı deneyimi Beni Bırakma ile birlikte olmuştur. Başarılar dileriz.

 

Oldukça tecrübeli bir başka yazar ile devam ediyoruz. Hazel Sevim Ünsal daha önce Yaralı Kuşlar, Adını Sen Koy, Unutma Beni ve Çiçek Taksi gibi dizilerde senarist olarak yer almıştır.

Nejdet Erdem ismini ise daha önce 7’den fazla yapımda oyuncu olarak görmüştük. Senaryo yazarı olarak 2016 yılında Sadakat filminde ve ilk defa günlük dizi yazarı olarak da Beni Bırakma dizisinde görmekteyiz.

 

Deniz Güney İşintek daha önce yardımcı yönetmen olarak 6’dan fazla projede yer almıştı. Ayrıca 2019 senesinde çıkan Keşfedilmemiş Çocuklar filminde oyuncu olarak oynamıştır. Senarist olarak Elif ve Yaralı Kuşlar dizilerinde çalışmıştır.

Aslına bakarsanız yönetim ekibi güçlü görünmekte. Umuyoruz ki ekranlardaki yeri de güçlü ve sağlam olur. Uzun süre hikayeleri ile güzel içerikler sunarlar.

 

Son olarak Nesrin Zamur ile beraberiz. Daha önce 7’den fazla yapımda yardımcı yönetmen olarak bulunmuştur. Ayrıca 2019 yılında çıkan Çat Kapı Aşk filminde senarist olarak görev yapmıştı. İkinci senaryo projesi ise Beni Bırakma dizisinde olmuştur.

 

Birlikte Çalışan Ekip Üyeleri

Çok açık görülmektedir ki yönetim ekibinde daha önce birbiri ile birçok projede yer almış tecrübeli isimler yer almaktadır. Bu da elbette birbiri ile uyumlu çalışan bir ekibi ortaya çıkarır.

 

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Bu arada Beni Bırakma dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Beni Bırakma Tam Oyuncu Listesi

1 Yorum

 1. beni bırakma senaristini merak ettim..vaaaaw 7 kişi ..olursa iki garibin aşkına tüm dünya karşı gelir tabi..anacım izliyir..benim de gözüm takılıyor birer dakikalık roller..çizgi roman gibi ve utanmadan bunlardan para kazanırken..senarist ismini yazabiliyorsunuz..anacım da bu suça dahil tabi.. tuh tuh tuh

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz