Ana Sayfa Acemi Anneler Acemi Anneler Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Acemi Anneler Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Acemi Anneler dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Acemi Anneler ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Acemi Anneler hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı TRT 1 oldu.

 

Acemi Anneler Yönetmeni

Dizide yönetmen kadrosunda şimdilik 4 isim geçmekte. Acemi Anneler dizisi günlük bir dizi olduğu için bu durum aslına bakarsanız normaldir. Birbiri ile iyi anlaşan yönetmenler bir araya gelmiş görünüyor.

 

Gürsel Ateş yönetmenimiz ile başlayalım. Daha önce Beni Bırakma, Sevdim Seni Bir Kere, Beni Affet, Tek Türkiye gibi dizilerde yönetmenlik yapmıştır. Genel anlamda 1990 yılından beri dizi-film dünyasında yer edinen tecrübeli biridir.

 

Bergüzar Demiroğlu yönetmenimiz ile devam edelim. Kendisi daha önce Sevdim Seni Bir Kere ve Beni Affet dizilerinde yönetmen olarak bulunmuştu.

Miriban Şahin ile devam ediyoruz. Yine aynı şekilde Sevdim Seni Bir Kere ve Beni Affet dizilerinde yönetmen olarak yer aldı.

 

Buket Çağlar Çartıl yönetmenimiz ise daha önce Sevdim Seni Bir Kere dizisinde yönetmenlik yaparak kariyerine başlamıştı.

4 Yönetmenin de Acemi Anneler dizisinden önce birlikte çalışmış olması insanı gerçekten mutlu ediyor. Birbirini anlayan ve birbiri ile güzel işlerin peşinde koşan azimli insanlar hissini veriyor. İnanıyorum ki bu dizide de birlikte güzel işler başaracaklar.

 

Acemi Anneler Yapımcısı

Yapımcı şirket Yonca Film oldu. Şirketin ilk yaptığı işe Acemi Anneler olarak görünmekte. Ankara merkezli Yonca Film, prodüksiyon, yapım ve film çalışmaları ile devam etmektedir.

Yapımcı koltuğunda görünen isim ise Mehmet Erişdi oldu. Kendisi daha önce Beni Bırakma, Sevdim Seni Bir Kere ve Beni Affet dizilerine yapımcı olmuştu. Görünen o ki Mehmet Erişdi, günlük dizilere yapımcı olarak tecrübe sahibi isim olarak geçmektedir.

 

Acemi Anneler Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isimler Baran Yıldırım ve Merve Ateşoğlu oldu. İki isim de daha önce Beni Affet dizisinde 1452 bölüm boyuca birlikte yaklaşık 7 yıl boyunca senaryo yazdı.

Merve Ateşoğlu daha önce Kanal D için Kod Adı dizisinde senarist olarak görev yapmıştı.

 

Ciddi anlamda söylemekte fayda görüyorum: Yönetim kadrosu daha önce birbiri ile çalışmış insanlardan oluşuyor. Özellikle Beni Affet dizisinin ekibi neredeyse burada. Bu şartlara göre güzel bir günlük dizi bizleri bekliyor demek yanlış olmayacaktır. Ekip, günlük olarak içerik üretmeyi rahatlıkla başaracak gibi görünmektedir.

 

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Bu arada Acemi Anneler dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Acemi Anneler Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz