Ana Sayfa Acemi Anneler Acemi Anneler Konusu Nedir? Hangi Kanalda? Saati

Acemi Anneler Konusu Nedir? Hangi Kanalda? Saati

İzleyici toplamaya başlayan dizi Acemi Anneler konusu, hangi kanalda ve saat kaçta ve günü gibi sorunların ayrıntılı cevabı.

Eğlenceli yapısı ile son zamanlarda izleyicilerin dikkatini çeken yapım henüz yani yayınlanmasına rağmen epey bir kitle toplamaya başladı.

 

Özellikle günlük dizi seyreden kitle bu diziye de artık bir göz atmaya başladı. Geçtiğimiz 19 Ekim günü dizi hafta içi her gün yayınlanmaya başladı.

 

Acemi Anneler Konusu

Günlük hayatı iyi bir şekilde yansıtan ve bazı annelerin problemlerini konu olan bir yapımdır. Özellikle anne adaylarının hoşuna gidebilir.

Çünkü, dizimizin içerisinde hem anne olan, 3 çocuğu olan ve anne olamayan, bunun için çabalayan karakter mevcuttur.

Çocukların onların hayatının ne kadar büyük ve önemli bir parçası olduğunu biraz daha belirgin şekilde vurgular. Özellikle de çocuk sahibi olma aşamasında, örneğin tüp bebek işlemleri sırasında çekilen promlemler.

 

Sonuç olarak, çocuğun olsa da olmasa da annelerin bazı problemleri vardır. Tabi, onlar kadar babalarda bu rolün bir parçasıdır.

 

Acemi Anneler Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

Dizimiz hafta için her gün 15.45’da yayınlanmaktadır. Yani günlük dizi olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Böylelikle haftada 5 yeni bölüm her hafta için günü izleyebilirsiniz.

Sizler için tüm oyuncuları kapsayan güzel bir konu hazırladık. Bunun için Acemi Anneler Oyuncu Kadrosu konusuna gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz