Ana Sayfa Oyuncular Çocukluk Nene Kimdir? İpek Çiçek Yaşı, Dizileri

Çocukluk Nene Kimdir? İpek Çiçek Yaşı, Dizileri

Çocukluk Nene kimdir ve canlandıran İpek Çiçek sevgilisi, boyu, yaşı ve dizileri gibi diğer kişisel bilgiler özet halinde sunduk.

Çocukluk Nene Kimdir?

Canlandıran:İpek Çiçek
Yaşı:26 Mart 1999
Nereli:İstanbul
Kilosu:50
Boyu:1.58m
Sevgilisi, Eşi

Mahir’in yanında yetişmiş zeki ve iyi niyetli bir kız olmasına karşın zaman içerisinde bazı kavgacı huylar edinmiştir. Daha önce yanına verilen ailelerden memnun olmamıştır.

Şu anda lise çağlarındadır ve bir kez daha Mahir’in yanına dönmüştür. Yine yanındaki aileden dolayı başına kötü şeyler gelmiş veya memnun olmamıştır. Böyle durumlarda tek güvenebileceği kişi Mahir olmuştur.

Bir gözü görmemektedir. Bu sebeple bir korsan bandı ile görmeyen gözünü kapamaktadır. Kavgacı kişiliği, Ali Kaan Umut Evi’nin içindekiler için geçerli değildir. Burada bulunan çocuklara ablalık etmektedir. Yön verip, yardımcı olmaktadır.

İpek Çiçek Kimdir?

26 Mart 1999 İstanbul doğumludur. Eğitimini Bilgi Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde halen daha devam ettirmektedir. Oyunculuk eğitimleri alarak kendini geliştirmeyi sürdürmektedir.

Profesyonel anlamda ilk dizi oyunculuğu deneyimini Elimi Bırakma dizisinde Gamze Meriç rolü ile elde etmiştir. Burada 10 bölüm oynadıktan sonra Mucize Doktor dizisinde 5 bölüm Kübra rolü ile ekranlardaki yerini aldı.

Çocukluk dizisinde Nene olarak yer alan İpek Çiçek bundan önce de Gençliğim Eyvah dizisinde 17 bölüm Ayşe Bozoğlu rolü ile kadroda yer almıştı.

İpek Çiçek Dizileri

  • Çocukluk
  • Gençliğim Eyvah
  • Mucize Doktor
  • Elimi Bırakma

Diğer oyuncular için Çocukluk Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz