Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Çocukluk Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Çocukluk Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Çocukluk dizisi oyuncuları, tüm oyuncu kadrosu hakkında bir liste hazırladık. Listeye yeni oyuncular geldikçe ekleme yapacağız.

Efsane bir drama olarak karşımıza çıkan “Çocukluk” dizisi ciddi anlamda izleyici kitlesi peşinde. Bu amacında da elbette haklı! Güzel bir oyuncu kadrosu, minik dostlarımız ve Erdal Beşikçioğlu ayrıntısı.

 

Evet, duygusal anlamda kişiyi düşüncelere sürüklüyor. Evet, yer yer ağlamaya sebep olabiliyor. Yine evet güldürüyor. Üzüntüden uzaklaşmak adına katıla katıla gülmeye sebebiyet verebiliyor. Önemli, bunların hepsi çok önemli ayrıntılar!

 

Genel Bilgiler  
Tür: Dram
Ülke: Türkiye
Kanal: Fox TV
İlk Bölüm Tarihi: 9 Ekim 2020

 

Çocukluk Oyuncu Kadrosu

 

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Erdal Beşikçioğlu (Mahir Boztepe)
Burcu Özberk (Ayşegül)
Selen Öztürk
Beren Gökyıldız (Mavi)
Kübra Süzgün (Mozi)
Nilay Yeral (Bambi)
Derinsu Akkuş (Zeynep, Serçe)
Yiğit Aras Aksoy
Nihan Aypolat
Ali Emrah Sürtal
Batuhan Gelener (Hayalet)
Elif Verit
İsa Kadan
Musa Kadan

 

Çocukluk Konusu

Ciddi anlamda duygusal bir adam. Sinirli mi? Evet, sinirli. Öfkeli mi? Evet, gerçekten de öfkeli. Bileğine güvenir mi? Güvenir. Kalbinde biraz sevgi var mı? O ne menem sorudur öyle. O biraz sevgi, belki gökyüzünü doldurabilir.

Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe’den bahsediyoruz. Çocuklar için bir umut kapısı. Yeni evlerine ulaşana dek bir dinlenme evi. İstenmeyen veya terk edilmiş çocuklara aile bulmaya uğraşan bir adam.

 

Mavi, Mozi, Bambi ve Zeynep. Kardeşler. Aynı ana-babadan olmayabilirler. Kardeşler. Kardeş oldular ve birbirlerini koruyup kolluyorlar. Umutuz zamanlarında hem Mahir’den hem de birbirlerinden destek alıyorlar.

 

Gelecek, elinde mum ile karanlık bir sokaktan geçmekte olan insandır. Işığı yanmaya devam ettikçe var olacaktır. Tehlikeli ve net olarak bilinemez durumdadır. Zaman ve tecrübe ile öngörülmeye çalışılır.

 

Mahir, bu minik yürekleri arkasına almış elindeki titrek ışıkla ilerlemeye devam eden kişidir.

 

Çocukluk Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=nj0cGsJRjPQ

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Çocukluk Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Çocukluk oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz