Ana Sayfa Haberler Yeni Hayat Dizisi Final Yapmayacak! Final Kararı İptal

Yeni Hayat Dizisi Final Yapmayacak! Final Kararı İptal

Yeni Hayat dizisi için final kararı açıklanmıştı. Ne var ki son gelen haberlere göre bu final kararı iptal edilmiş görünüyor.

OJO pictures tarafından Kanal D için hazırlanan Yeni Hayat dizisi ilk çıktığı zamanlarda çok sevilmiş ilgi ile takip edilmişti.

Sonrasında dizi Pandemi süreci nedeni ile diğer diziler gibi ara vermek durumunda kalmıştı. Stok bölümleri elinde yoktu.

Hal böyle olunca normal olarak ilgi kısmen azalmış ve reytingler rakibine doğru kaymış durumdaydı. İzlenmelerin azalması sebebi ile dizi için iptal kararı gündeme gelmişti.

İptal kararını açıkladığımız haberimize bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: Yeni Hayat Final Kararı

Normal şartlarda 8. bölüm dizi için final olacaktı. Artık böyle bir duruma gerek kalmadığı açıklaması yapıldı.

Şöyle ki dizi için istenen izlenme oranları elde edilinde ekibin final kararı iptal oldu. Artık dizi final kararı olmaksızın yayın hayatına devam edecek.

Gelecek günlerde bir final kararı ile karşı karşıya kalır mıyız? Bu sorunun cevabı şimdilik hayır olarak görünmektedir.

Sosyal medyada, dizinin bazı kesimler tarafından ilgi ile takip edildiğini ve 8. bölümde final olması durumunda çok üzüleceklerini bildiğimiz gönderiler ile karşılaşmıştık.

Elbette dizinin yönetimi kanala ve yapımcı şirkete kalıyor. Bu insanlar da başarılı bir proje sunmak niyetindeler. Oyuncular ellerinden geleni yapıyor, arka planda çalışan herkes elinden geleni yapıyor. Kimse hali hazırda yayınlanmakta olan bir diziyi final etmek istemez, hele de bu kadar erken zamanda.

Birçok parametre düşünülerek verilen bu kararların değişmesini, izleyicilere borçlu olduğunu görebilmekteyiz. Dizinin sevenleri diziyi keyifle izlemeye devam ettikleri sürece Yeni Hayat dizisi ekranlardaki yerini almaya devam edecektir.

Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk‘un başrollerinde yer aldığı Yeni Hayat dizisi final kararını iptal etmiş durumda!

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Final kararı doğru mu? Yanlış mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz