Ana Sayfa Oyuncular Çocukluk Ayşegül Kimdir? Burcu Özberk Yaşı, Sevgilisi

Çocukluk Ayşegül Kimdir? Burcu Özberk Yaşı, Sevgilisi

Çocukluk dizisinde Ayşegül karakteri kimdir? Karaktere oyunculuğu ile hayat veren Burcu Özberk yaşı, eşi, boyu ve kilosu nedir?

Çocukluk Ayşegül Kimdir?

Canlandıran:Burcu Özberk
Yaşı:12 Aralık 1989
Eğitim:Hacettepe Üniversitesi
Kilosu:53 KG
Boyu:1.62m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor

Kendisi yetimhanede büyümüş biridir. Ayşegül temiz bir kalbe sahip, çocukları çok seven bir yapıya sahiptir.

Ayşegül yetimhanedeki günleri bittikten sonra çalışkanlığı sayesinde kafasına koyduğunu yapar ve Aile Bakanlığı’nda çalışmaya başlar. Şimdi hedeflerini yerine getirebilmek için çabalayabilecektir.

Zor zaman geçirmiş bu çocukların iyi birer aileye sahip olması için elinden geleni ardına koymayacaktır. Öyle ki Mahir gibi aksi bir adamdan kurtulmak gerektiğini düşünmüştür.

Sonrasında Mahir’in de çocuklar için en iyisini istediğini görmüş ve aksi kişiliğinin sebeplerini sorgulamıştır. Olsun önemli değildir. Çocukların iyiliği için çabalayan bir Mahir görmek Ayşegül’ü mutlu etmektedir.

Burcu Özberk

Güzel oyuncu Eskişehirlidir. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir.

Başarılı oyunculuğu asıl Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan olarak oynaması ile Türkiye’ye gösterilmiştir diyebiliriz. Oldukça güzel bir hayran kitlesi elde etmiştir.

Buradan sonra birçok yapımda yer almış ve almaya devam etmektedir. Özellikle Afili Aşk dizisinde Ayşe Yiğiter rolü ile çok sevildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Burcu Özberk dizileri

  • Afili Aşk
  • Aslan Ailem
  • Güneşin Kızları
  • Muhteşem Yüzyıl

Diğer oyuncular için Çocukluk Oyuncuları konumuza gidebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz