Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Sihirli Annem Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Sihirli Annem Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Sihirli Annem dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Sihirli Annem ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Sihirli Annem hangi kanalda? Dizi için yayın platformu Exxen oldu.

Sihirli Annem Yönetmeni

Dizinin yönetmen koltuğunda Başak Soysal bulunuyor. Profesyonel kariyeri 2006 yılında Sevda Çiçeği dizisinde yardımcı yönetmen olarak başlamıştı. O yıllardan beri birçok projede yardımcı yönetmen ve sonraları da yönetmen olarak yer aldı.

2009 yılında Hırçın Kız Kadife ve Aşk Üçgeni filmlerinde yönetmen olarak görev aldı. Bundan sonra Yeni Hayat, Halka, Aslan Ailem, Adı Efsane ve Mutlu Ol Yeter dizilerinde yönetmenlik yaptı.

Sihirli Annem Yapımcısı

Yapımcı şirket Süreç Film oldu! Oldukça başarılı yapımlara imza atan şirket yine gümbür gümbür gelmekte. Hatırlarsanız: Kuzey Yıldızı, Kiraz Mevsimi, Aşk Yeniden, Selena ve Hayat Bilgisi gibi dizileri Süreç Film imzası ile izlemiştik.

Ali Gündoğdu, yapımcı olarak oldukça büyük işlere imza atmıştı. Sevgili Geçmiş, Yeni Gelin, Gençliğim Eyvah ve eskilerden Kiraz Mevsimi gibi dizilerde yapımcı olarak görev almıştı.

İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu isimleri bizi yapımcı tarafında karşılamakta. Bu isimleri daha önce Kuzey Yıldızı, Sevgili Geçmiş, Azize, Ağlama Anne ve Yeni Gelin gibi dizilerde görmüştük. Birliktelikleri ile güç bulan ikili, Sihirli Annem dizisi için hazırlıkları ve ihtiyaçları gidermeye devam ediyor.

Sihirli Annem Senaristi

Eski Sihirli Annem dizisinin 2003 yılından 2011 yılına kadar senarist olarak yer alan değerli senaryo yazarı Gamze Özer bizleri karşılıyor.

Daha önce Dila Hanım, Maskeli Balo, Annem ve Bütün Çocuklarım dizilerinde senaryo tarafında kalem tutan isim olmuştu. Tecrübeli yazar şimdi de Exxen platformunda Sihirli Annem dizisi için senaryo yazarı oldu.

Tecrübeli yönetmen Başak Soysal‘ın ve İnci Gündoğdu ile İsmail Gündoğdu öncülüğünde Süreç Film gibi güçlü bir şirketin olması bir de üstüne kadroya eski Sihirli Annem dizisinin tecrübeli senaristi Gamze Özer getirilince, ortaya kötü bir iş çıkması zor görünüyor.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Sihirli Annem dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Sihirli Annem Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz