Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Aydın Kimdir? İdeal Beran Kotan Yaşı

Menajerimi Ara Aydın Kimdir? İdeal Beran Kotan Yaşı

Genç isim Menajerimi Ara Aydın Kimdir ve canlandıran İdeal Beran Kotan dizileri, yaşı ve boyu gibi diğer kişisel ayrıntıları.

Menajerimi Ara Mayda Kimdir?

Canlandıran:İdeal Beran Kotan
Yaşı:1992
Nereli:İstanbul
Kilosu:78 KG
Boyu:1.82 m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor.

Barış‘ın abisidir, fakat araları bazen bozulur, çünkü Barış çalışkan ve hedefinden emin hareket yapsa da, abisi çok daha farklı bir insandır.

İşsiz güçsüz desek yalan olmaz. İşi olmamasına rağmen çok para kazanmak ister ve paraya da oldukça değer verir, kolay ulaşamadığından olsa gerek.

İdeal Beran Kotan kimdir?

1992 yılında doğan genç oyuncu kariyerinin henüz başındadır. Bu arada oyunculuk eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirerek tamamlamış ve burada birincilik ile bitirmiştir.

Başarılı isim 2018 yılında ilk defe bir projede yer almış ve bu dizinin ismi Çarpışma dizisidir. İlk projesi olmasına rağmen 16 bölüm yer alarak çok değerli bir tecrübe elde etmiştir.

Yani kariyerinin başlangıcına 2018 yılı diyebiliriz. Kariyerinin ilk gününden bu yana toplamda 2 projede yer almıştır, yanı bu dizi onun 2. projesidir. Üstlendiği rol için gayet iyi iş çıkarıyor diyebiliriz, kariyerinde başarılar dileriz.

İdeal Beran Kotan dizileri

  • Çarpışma

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz