Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Menajerimi Ara dizisi tüm oyuncuları, Menajerimi Ara güncel oyuncu kadrosu hakkında müthiş bir liste hazırladık. Menajerimi Ara Yeni gelen oyuncular ve dahası!

Ay Yapım şirketi tarafından sunulan Menajerimi Ara dizisinde birçok yeni oyuncu dahil olmaya devam ediyor. Tüm oyuncuları aşağıdaki liste yardımı ile rahatlıkla görebilirsiniz.

Dizi kadrosunda genel olarak sürekli oyuncuların yer aldığını belirtelim. Bunun sebebi olarak da her hafta diziye yeni oyuncular gelip gitmektedir. Biz genel anlamda sürekli oyunculara yer vermekteyiz.

 

Menajerimi Ara dizisi ne zaman? Dizi, 25 Ağustos Salı günü ilk bölümü yayınlanmıştır. Sonrasında ise her Pazar günü yayınlanmaya devam etmektedir.

 

Menajerimi Ara dizisi hangi kanalda? Dizi için düşünülen kanal Star TV oldu!

 

Genel Bilgiler  
Tür: Komedi
Ülke: Türkiye
Kanal: Star TV
İlk Bölüm Tarihi: 25 Ağustos 2020

 

Menajerimi Ara Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Barış Falay (Kıraç)
Canan Ergüder (Feris)
Fatih Artman (Çınar)
Ayşenil Şamlıoğlu (Peride)
Ahsen Eroğlu (Dicle)
Deniz Can Aktaş (Barış)
Semi Sırtıkkızıl (Emrah)
Gamze Karaduman (Gülin)
Nazlı Senem Ünal (Jülide)
Bedir Bedir (Bekir)
Pınar Ünsal (Leyla)
Aslı Mavitan (Mayda)
Yaprak Medine (Beren)
Buse Sinem İren (Meral)
Duygu Şen (Ece)
İdeal Beran Kotan (Aydın)
Ozan Ayhan (Nejat)
Nurhan Özenen (Ceylan)
Bekir Hakan Uyanık (Celal)
Burak Tozkoparan (Emir)
Serhat Teoman (Serkan)
Ayşe Köksal (Sevinç)

 

 

Menajerimi Ara Konusu

Çeşitli ailevi sıkıntılar yaşayan Dicle için en önemli şeylerden biri oldukça başarılı bir sinamacı olma hayalidir. Bunun için çalışır-didinir. Sonunda kendini İstanbul’a atmayı başarır.

Burada hem geçimini sağlayabilmesi hem de sektörü anlayabilmesi için çeşitli iş başvuruları yapar. Bu başvurulardan biri de Ego Ajans’a olur.

 

Dicle’nin babası Kıraç, daha henüz Dicle doğmamışken terk edip gitmiştir. Bunun çeşitli sebepleri vardır. Ancak Kıraç, İstanbul’un en iyi menajerlik şirketlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır.

Oldukça hırslı ve özverili bir adamdır. Dicle’nin iş başvurusuna gelmesi ile büyük şoke olan Kıraç, Dicle’yi tersler ve Dicle’nin hayallerini kırar. Ne var ki umudu kırılan Dicle’yi Feris işe alır. Kendisnin asistanı olarak çalışmasına izin verir.

 

Gelecek zaman içerisinde starların dünyasını, birçok ego ve kaprisin olmasının yanı sıra aynı zamanda keyifli ve eğlenceli kişilikleri tanıyacağız. Dicle hem ailesine ait bazı şeyler ile karşılaşacak hem de hayatında ilk defa aşkın ne olduğunu hissetmeye başlayacak.

Her birkaç bölümde bir ünlüleri ağırlayan Menajerimi Ara dizisi oldukça keyifli bölümlere sahne olmaktadır. İyi keyifler!

 

Menajerimi Ara Fragman

 

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Menajerimi Ara Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Menajerimi Ara oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz