Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Beren Kimdir? Yaprak Medine Boy, Sevgilisi

Menajerimi Ara Beren Kimdir? Yaprak Medine Boy, Sevgilisi

Güzel oyuncu Menajerimi Ara Beren Kimdir ve onu canlandıran Yaprak Medine oynadığı diziler, boy ve kilo, instagram adresi.

Menajerimi Ara Beren Kimdir?

Canlandıran:Yaprak Medine
Yaşı:1997
Nereli:İstanbul
Kilosu:48 KG
Boyu:1.73 m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor.

Her şeyi kontrol etmek isteyen genç bir kızdır, elbette bu onun büyüme tarzı ile alakalıdır. Babası Kıraç annesi ise Mayda hanımdır, e aile böyle varlıklı olunca ve her istediğini kolay elde edince karakteri de buna göre oluşuyor.

Her şeye sahip olmak istemesi onun en büyük problemi, bu düşünce hem çevresindeki insanların öfkesini kazanıyor hem de onu biraz şımarık biri gibi gösteriyor, zaten biraz da öyle bir karaktere sahip.

Yaprak Medine kimdir?

1997 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, ayrıca sosyal medya ile çok ilgilidir, hatta Instagram fenomenidir, ayrıca reklam filmlerinde de aktif olarak rol almaktadır, yani dizi sektöründe henüz yeni olsa da kamera karşısına geçmeye alışık ve tecrübeli bir isimdir.

Eti reklamları gibi reklamlarda rol aldıktan sonra oyunculuk eğitimini de tamamlamasının ardından 2020 yılında ilk dizisi olan Yarım Kalan Aşklar yapımında yer almıştır, bu yapımda toplamda 2 bölüm görünmüştür.

Kariyerinin ilk günüden bu yana toplamda 2 dizide bulunmuştur, yani henüz kariyerinin başındadır, ve şuan oynadığı bu dizi onun ilk başrol karakteridir.

Instagram adresi: yaprakmed

Yaprak Medine dizileri

  • Yarım Kalan Aşklar

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz