Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Mayda Kimdir? Aslı Mavitan Yaşı, Boyu

Menajerimi Ara Mayda Kimdir? Aslı Mavitan Yaşı, Boyu

Güzel isim Menajerimi Ara Mayda Kimdir ve canlandıran Aslı Mavitan dizileri, eşi, yaşı ve boyu gibi diğer kişisel ayrıntılar.

Menajerimi Ara Mayda Kimdir?

Canlandıran:Aslı Mavitan
Yaşı:22 Kasım 1980
Nereli:İstanbul
Kilosu:58 KG
Boyu:1.73 m
Eşi / Sevgilisi:Kaan Balkaş

Karakterimiz Kıraç‘ın eşidir, Yani Beren’in annesidir. O da bazı şeylerin olduğundan şüphe eden zeki bir kadındır, fakat karakteri biraz ağır basmaktadır. Bu yüzden etrafındaki insanlar ona tedirginlikle yaklaşmaktadır.

Kocası Kıraç’ı sürekli gözler ve kontrolü alında olmasını ister, elbette ailenin diğer fertleri içinde bu geçerli. Sert bir karaktere sahiptir. Yani Kıraç’ın eski eşi Leyla‘nın tam tersi bir karaktere sahiptir.

Aslı Mavitan kimdir?

İstanbul’da 1980 yılında doğan güzel oyuncu Yeditepe Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü bitirerek eğitimini tamamlamıştır.

İlk olarak kariyerine haber spikeri olarak başlamıştır ve TV 8 kanalında haber spikerliği yapmıştır. Daha sonra ise oyunculuğu yönelmiştir. Şuanda ise 2014 yılında sunuculuğuna başladığı Beyaz TV’de İşin Aslı programını yürütmektedir.

Oyuncu olarak ise ilk projesi Nerden Nereye adlı yapım idi, bu yapımda 2017 yılında bulundu ve son yıllarda pek çok yapımda yüksek bölüm sayısına ulaşabildi, örneğin Arka Sokaklar 16 bölüm gibi, dizi kariyerini ilk günüden bu yana toplamda 9 projede yer alarak tecrübeli isimler arasında yerleşti.

Aslı Mavitan Dizileri

  • Bir Aile Hikayesi
  • Gülperi
  • Arka Sokaklar
  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Hayat Sırları
  • 7YUZ

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz