Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Meral Kimdir? Buse Sinem İren Dizileri

Menajerimi Ara Meral Kimdir? Buse Sinem İren Dizileri

Güzel oyuncu Menajerimi Ara Meral Kimdir ve canlandıran Buse Sinem İren oynadığı diziler, yaşı ve nereli gibi soruların cevabı.

Menajerimi Ara Meral Kimdir?

Canlandıran:Buse Sinem İren
Yaşı:1992
Nereli:Trabzon
Kilosu:50 KG
Boyu:1.68 m
Eşi / Sevgilisi:Yok, bilinmiyor.

Dicle‘nin ev arkadaşıdır, o da Dicle gibi iyi kalpli biridir, ayrıca çok çalışkan bir karaktere sahiptir, bu yüzden her zaman yanındadır.

Dicle’nin çektiği sorunları ve diğer her şeyi bilir. Bu yüzden destek olmak ister, sorunlarla başa çıkmasına ve moralinin düzelmesine yardımcı olur.

Buse Sinem İren kimdir?

1992 yılında doğan genç isim henüz kariyerinin başında olsa da katıldığı dizilerde yüksek bölüm sayısına ulaştığı için iyi tecrübe edinmiş bir isimdir.

Bu arada güzel oyuncu Trabzon’da doğmuştur. Ayrıca eğitimini Mimar Sinan Üniversitesinde Sanat tarihi bölümünü bitirerek tamamlamıştır, yani daha sonrada oyunculuğa yönelmiş ve Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında Çocuklar Duymasın dizisinde olmuştur. İlk projesi olmasına rağmen burada 57 bölüm yer alarak oldukça güzel ve değerli bir tecrübe edinmiştir. Oyuncumuz kariyerinde toplam 2 projede yer almıştır.

Buse Sinem İren dizileri

  • Çocuklar Duymasın

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz