Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Jülide Kimdir? Nazlı Senem Ünal Boy, Kilo

Menajerimi Ara Jülide Kimdir? Nazlı Senem Ünal Boy, Kilo

Sempatik genç isim Menajerimi Ara Jülide Kimdir ve canlandıran Nazlı Senem Ünal oynadığı diziler, boyu ve kilosu gibi diğer ayrıntılar.

Menajerimi Ara Jülide Kimdir?

Canlandıran:Nazlı Senem Ünal
Yaşı:22 Mayıs 1991
Nereli:Bursa
Kilosu:50 KG
Boyu:1.65 m
Eşi / Sevgilisi:Bilinmiyor.

Karakterimiz dizi içerisinde oyunculuk eğiti almış fakat rol bulamayınca şirkette sekreter olarak çalışan birini canlandırmaktadır. Elbette oyuncu olmak ve güzel roller kapmak onunda halidir.

Bu hayali gerçekleştirmek için tiyatro eğitimine ve tiyatro oyunlarında oynamaya devam etmektedir. Bakalım ilerleyen bölümlerde o da güzel roller kapacak mı, yada hiç bir dizide oynayabilecek mi?

Nazlı Senem Ünal kimdir?

1991 yılında doğan ve yıldızı yeni parlayan oyuncumuz Bursa’da dünyaya gelmiştir. Ayrıca oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri alarak eğitimini tamamlamıştır.

İlk projesi Organize İşler Sazan Sarmalı adlı film idi, sempatik tavırları ve komik hareketleri ile dikkat çekti ve tabi ki bazı yapımlar da bulunmaya hak kazandı.

Özellikle Çok Güzel Hareketler 2.Kuşak adlı komedi yapımında 38 bölüm yer alması tanınması açısından büyük etki bıraktı.

Bu arada yukarıda bahsettiğimiz ilk projesinde 2019 yılında bulundu. Yani kariyerinin başlangıcına 2019 diyebiliriz. O yıldan bu yana toplamda 4 projede yer aldı, bakalım ilerleyen yıllarda hangi rolleri kapacak.

Nazlı Senem Ünal Dizileri

  • Çok Güzel Hareketler 2.Kuşak

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz