Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Feris kimdir? Canan Ergüder Yaşı, Boyu

Menajerimi Ara Feris kimdir? Canan Ergüder Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Menajerimi Ara dizisinde Feris Dikmen kimdir ve canlandıran Canan Ergüder yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sunduk.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Menajerimi Ara Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Menajerimi Ara dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Menajerimi Ara Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Menajerimi Ara Feris Kimdir?

Canlandıran:Canan Ergüder
Yaşı:15 Temmuz 1977
Nereli:İstanbul
Kilosu:55 KG
Boyu:1.57 m
Eşi / Sevgilisi:Kenan Ece

Feris tam bir kariyer planı içerisinde hareket etmektedir. Hayatında en önemli şey ciddi anlamda kariyerini en iyi hale getirerek en gözde menajer olmaktır. Dobra karakteri ile bazen diğer insanların kırılmasına yol açabilmekte.

Ancak Feris için bu önemli değildir. Dobra ve kararlarını direk bir şekilde vermektedir. Karar verirken bocalama evresini en aza indirmeye ve en doğru kararı vermeye çalışmaktadır.

Çocuk yapmak ve evlenmek ile ilgili konularda da yine aynı şekilde pek fazla düşünmemektedir. Böyle bir şeyi gönlü istese de artık aklı istememektedir.

Feris’in hayatında duygusal olarak acı çekmeye yer yoktur.

Canan Ergüder Kimdir?

15 Temmuz 1977 İstanbul doğumludur. Üsküdar Amerikan Lisesi’ni bitirmiştir. Sonrasında Franklin and Marshall College ile Tiyatro Eğitimi almıştır. Ardından The New School University Actors Studio Drama Program’da yüksek lisans derecesini bitirmiştir.

Kendisini eğitmek ve oyunculuk olarak geliştirmek için her zaman daha çok çalışmayı benimsemiştir. Yeteneği ve azmi de bir araya gelince birçok dizi ve filmde yer edinmeyi rahatlıkla başarmış, sevilen bir oyuncu olmuştur.

Genel anlamda 2007 yılından bu yana dizi-film ve tiyatro oyunu projelerinde bulunmuştur. Profesyonel anlamda ilk dizi oyunculuğu tecrübesini Bıçak Sırtı isimli dizide Serra rolü ile 2007-2008 yıllarında elde etmiştir.

Ardından özellikle Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Savcı Esra rolü ile büyük takdir toplamıştır.

Canan Ergüder Dizileri

  • Menajerimi Ara
  • Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi
  • Yıldızlar Şahidim
  • Güllerin Savaşı
  • Galip Derviş
  • Atlılar
  • Binbir Gece
  • Bıçak Sırtı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz