Ana Sayfa Menajerimi Ara Menajerimi Ara Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Menajerimi Ara Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Menajerimi Ara dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde gördük?

Menajerimi Ara ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Menajerimi Ara hangi kanalda? Dizi için yayın kanalı Star TV oldu. Umuyoruz efsane bölümler ile karşımıza çıkarlar!

Menajerimi Ara Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda bizleri karşılayan isim Ali Bilgin oldu. Kendisi oldukça tecrübeli ve başarılı. Bugüne kadar 14’ten fazla yapımda yönetmen olarak çalışmıştı.

Daha önce yer aldığı projelere örnek vermek gerekirse: Rekabet, Kuzgun, Ufak Tefek Cinayetler, Cesur ve Güzel, Medcezir ve Arka Sıradakiler gibi dizilerde yönetmen koltuğunda yer almıştı.

Ayrıca 2004-2009 seneleri arasında Avrupa Yakası dizisinde yardımcı yönetmen olarak da yer aldı.

Yardımcı yönetmen koltuğunda Elif Turgay yer alıyor. Kendisi genel anlamda 2013 yılından bu yana yardımcı yönetmenlik görevlerini başarı ile yerine getirmekte. Yine Ufak Tefek Cinayetler, Medcezir gibi dizilerde yardımcı yönetmen olarak kendisi vardı.

Menajerimi Ara Yapımcısı

Yapımcı şirket, Ay Yapım oldu. Oldukça güçlü bir yapım şirketi olduğunu bilmekteyiz. Kendileri bugüne değin birçok projede yapım şirketi olarak başarı ile görev aldı.

Çukur, Şahsiyet, Kara Para Aşk, Ezel, İçerde, Kuzgun, Babil, Cesur ve Güzel, Kara Sevda ve Aşk 101 gibi dizilerde yapımcı şirket Ay Yapım olmuştu.

İdari yapımcı olarak Ali Demir öncülüğünde Kerem Çatay ismi bizlere eşlik ediyor. İkili daha önce birçok projede çalışmış tecrübeli yapımcılardır.

Menajerimi Ara Senaristi

Senaryo yazarları tarafında Yelda Eroğlu öncülüğünde Yeşim Çıtak, Emine Yıldırım ve Ekin Atalar isimleri kalem tutmaktadır.

Yelda Eroğlu daha önce Aşk Ağlatır, Zengin ve Yoksul, Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi, Kara Ekmek ve Umutsuz Ev Kadınları dizilerinde senaryo yazarı olarak yer almıştı.

Yeşim Çıtak ise Sen Çal Kapımı, Aşk Ağlatır ve Erkenci Kuş dizilerinde senarist olmuştu.

Emine Yıldırım genel anlamda yapımcı olarak 2008 yılından bu yana projelerde bulundu. Film ve belgesel projelerinde yazar olarak yer aldı. Menajerimi Ara dizisi onun için ilk dizi senaryosu olacaktır.

Ekin Atalar sevilen ve tecrübeli yazarlardan biridir. Arkadaşlar İyidir, Hayatımın Aşkı, Kaçak Gelinler ve Kavak Yelleri dizisilerinde senarist olarak yer almıştı.

Daha önce birbiri ile çeşitli projelerde yer almış kişiler bulunmakta. Dizi yönetim kadrosunda böyle pozitif bir durumun olması oldukça iyi karşılanır. Daha önce birlikte çalışan insanlar şimdi de çalışmakta zorluk çekmezler.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Menajerimi Ara dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Menajerimi Ara Tam Oyuncu Listesi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz