Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Taner kimdir? Fatih Çetintaş Yaşı, Boyu

Alev Alev Taner kimdir? Fatih Çetintaş Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Komiser Taner kimdir ve canlandıran Fatih Çetintaş yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sunduk.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev Taner Kimdir?

Canlandıran:Fatih Çetintaş
Yaşı:1997
Nereli:
Kilosu:
Boyu:
Eşi / Sevgilisi:

Zeki ve yakışıklı bir komiser yardımcısı olan Taner, akademiden daha yeni mezun olmuştur. İşinde tam anlamı ile tecrübe elde edibilmiş diyemeyiz.

Ayrıca olay yerine geldiğinde çıkan yangının şans eseri değil de bir plan neticesinde çıktığına dair ipuçları görmüştür.

Bu soruşturma esnasında kalbini birine kaptıracaktır. Bu sebeple işi tehlikeye girecek ve başına istemediği şeyler gelmeye başlayacaktır.

Fatih Çetintaş Kimdir?

1997 doğmlu olduğu bilinmektedir. Kendisi hakkında özellikle fiziksel bilgileri şu an için belli değildir. Yakın zamanda öğrenildiği gibi sizlere sunulacaktır.

Kendisi Salt Talent ajansına bağlı bir oyuncudur. Profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini Alev Alev dizisi ile elde etmiştir. Burada Komiser Taner rolü ile ekranlardaki yerini alacaktır.

Eğitimi, sevgilisi ve diğer bazı bilgileri şu an için eksiktir. Yakın zamanda kendisi hakkında öğrenilen bilgileri sunacağız.

Fatih Çetintaş Dizileri

  • Alev Alev

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz