Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Alev Alev Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Alev Alev dizisinin yönetmeni, Alev Alev yapımcısı ve Alev Alev senaristi açıklandı! Dizi için görev alan yönetim kadrosunu sizlere tanıtmak istedik.

Alev Alev dizisi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim kadrosu için kesinleşen isimler yer almakta.

Not: Alev Alev hangi kanalda? Dizi, Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Keyifli seyirler!

 

Alev Alev Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda gördüğümüz isim Ahmet Katıksız oldu. Kendisi oldukça tecrübeli bir yönetmen olarak karşımızda. Kayda geçmiş 19 projede yardımcı yönetmenlik yapmıştır.

11 projede yönetmen olarak yer almıştır. İsminin geçtiği birçok güzel proje bulunmakta. Bunlardan bazılarını hatırlatıp devam edelim.

Av Mevsimi, Köprü ve Dedemin İnsanları projelerinde yardımcı yönetmenlik yapmıştır. Bunun yanında Aşk 101, Çapışma, Kara Para Aşk ve Yol Arkadaşım projelerinde ise yönetmen olarak yer almış tecrübeli bir isimdir.

 

Alev Alev Yapımcısı

Yapımcı şirket Ay Yapım oldu. Dizi ve Film dünyası elbette Ay Yapım‘ı yakından tanımakta. Ancak okuyucularımıza yapımcı şirketin son zamanlardaki birkaç projesini hatırlatalım.

Bu zamana dek birçok projede yer almış dev bir şirket olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır.

Çukur, Şahsiyet, Kara Para Aşk, Menajerimi Ara, Kara Sevda, Ezel, İçerde ve Aşk 101 gibi efsane dizilerin yapımcı şirketi olarak karşımızdalar.

Kerem Çatay, yapımcı olarak kadroda yer almakta. Şimdiye dek 53 projede yapımcı olarak yer almıştır.

 

Çukur, Aşk 101, Kuzgun, Ufak Tefek Cinayetler, Fi, Kara Sevda, İçerde, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Karadayı, Kara Para Aşk, Son, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Ezel, Yaprak Dökümü ve Aşk-ı Memnu gibi dizilerde yapımcı olarak yer almıştır.

 

Normal şartlar altında yapımcıların yer aldığı dizi veya filmleri bu kadar çok örnekle açıklamazdım. Ancak ne var ki Kerem Çatay, Türkiye’de oldukça fazla izlenen bazı projelerde yer aldığını başka şekilde gösteremezdim.

Bu projelerin her biri döneminde büyük izleyici kitlesi elde etmiş başarılı yapımlardır.

 

Alev Alev Senaristi

Alev Alev senaristi Burcu Görgün Toptaş oldu. Daha önce yer aldığı projelerde tecrübesini ve performansını göstermiş başarılı bir yazardır.

 

Kuzey Güney dizisinde senaryo ekibi ile 80 bölüm kadar birlikte oldu. Bu süre 2011-2013 yıllarını kapsıyor. Daha sonra kendini geliştiren Burcu Görgün Toptaş: Medcezir, Kara Sevda ve Kuzgun dizilerinde senaryo yazarı olmuştur.

Gerçekten etkileyici bir ekip ve Ay Yapım, Kerem Çatay isimlerinin gücünü azımsamamak gerek.

 

Ayrıca görüldüğü üzere yönetim ekibi daha önce bazı projelerde birlikte çalışmışlar. Bu da elbette takım çalışmasına birer artı olarak yansıyacak. Görünen o ki oldukça iddialı bir dizi bizleri bekliyor.

 

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca aşağıda belirtebilirsiniz.

Bu arada Alev Alev dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Alev Alev Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz