Ana Sayfa Alev Alev Alev Alev Uzun kimdir? Rüzgar Diricanlı Yaşı, Boyu

Alev Alev Uzun kimdir? Rüzgar Diricanlı Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Alev Alev dizisinde Uzun kimdir ve canlandıran Rüzgar Diricanlı yaşı, boyu, dizileri gibi bilgileri sunduk.

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Alev Alev Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Alev Alev dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Alev Alev Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Alev Alev Uzun Kimdir?

Canlandıran:Rüzgar Diricanlı
Yaşı:9 Şubat 2006
Nereli:Kocaeli
Kilosu:45 kg
Boyu:1.60 m
Eşi / Sevgilisi:

Alev Alev dizisinde Uzun ismindeki karakter hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

Rüzgar Diricanlı Kimdir?

9 Şubat 2006 Kocaeli doğumludur. İlköğretim eğitimine devam etmektedir. Özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Özay Özgüler’den oyunculuk dersleri almaktadır. Ayrıca Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Konservatuvarı Bale Bölümü’nde ders almaya devam etmektedir.

Bunun yanında Piyano ve bateri çalmaktadır. İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 2018-2019 yılında yayınlanan İkizler Memo-Can dizisinde Musti rolü ile elde etmiştir.

Sonrasında Çukur dizisinde Emir’in çocukluğu rolünü oynamıştır. Son zamanlarda Alev Alev dizisinde oynamaktadır karakterine hayat vermektedir.

Rüzgar Diricanlı Dizileri

  • Alev Alev
  • Çukur
  • İkizler Memo-Can

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz